Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért látom folyton ezt a...

Miért látom folyton ezt a számot? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Igazából, nem is tudom, hogy ezt milyen témába kellene raknom, ezt találtam a legmegfelelőbbnek.

Szóval, egy ideje, több hónapja folyamatosan a 97-es számot látom. Kinézek a kocsiból, 97-es ház, ránézek a telefonomra 97%, hányadik oldalon járok a könyvemben, hányadik oldalon van a tanulnivaló. Mikor valamit kedvelek közösségi oldalakon, a számjegyek vége valahogy mindig ez a szám, volt, hogy valakinek pont az 1997-edik követője lettem. Néha már kicsit zavar.

Valaki nem tudja mit jelent ez a szám pontosan? Utána néztem, és lehet, hogy valami angyali üzenet, de ezen kívül semmi konkrétat nem találtam.



2021. ápr. 2. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon gyakori szám azért. Mire végig olvastam a kérdésed vagy 4-szer bele futottam én is.
2021. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek ilyesmiben megha magyarázhatnánk azzal is hogy ráállt az agyad erre a számra stb... Üzenet lehet az hogy mi idővel rájössz mikor elmúlik és nem jelenik meg. Aztán lehet idővel újra megjelenik mert valami akkor éppen újra rád vár. De biztosra én sem tudhatom a választ a kérdésedre. Ez a te számod, és kisérőd talán.🙂
2021. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kettesnek!
2021. ápr. 3. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen.🙂
2021. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-es számmal van ugyanez.

Igaz nálam minden 7-es a numerológiában.

A névszámom 7.

Születési számom 7.

7. hold alatt születtem.

7. házban élek.

7. emeleten.

Ajtónk 79-es (ilyenkor el kell hagyni a 9-et,mármint a számmisztikában*).

Becenevem is 7-esre jön ki, külön a keresztnevem is.

Mindenhol a 7-be futok bele (vagy azokba, amiből kijön a 7: 16,25,34,43,52,61,70,79,88,97,106.etc.)...

*97=7 ;) (1997 viszont már 8, ha nagyon belemegyünk).

Minden szám külön jelentéssel bír.

2021. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagy érdekes, amit írsz, utolsó, szerintem ez nem lehet véletlen, látszik, hogy a hetes fontos szerepet játszik az életedben, vagy lehet, hogy még fog.

Egyébként, azóta is folyamatosan látom a 97-est, az egyik ismerősömmel beszéltem erről, és ő azt mondta, hogy mikor legközelebb látom ezt a számot, akkor kérdezzem meg magamtól, hogy mire akar ez utalni. Hát, ha rajtam múlik, akkor semmire, mert nyilván így se sok minden derült ki.

Időközben arra is gondoltam, hogy van egy személy, akire baromi sokszor gondolok mostanában, és ő 1997-ben született, szóval, lehet, hogy ezzel a gondolkodásommal bevonzom ezt a számot?

2021. máj. 26. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:

5-öske vagyok. Most 7-es leszek 👀

Lehet, hogy bevonzod.

Én egy volt, rossz ismerősöm születési dátumát vonzottam be, annak utsó két számjegyét. Vele együtt rühelltem a számot, évekig jött velem szembe.

2021. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!