Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok bevonzani egy...

Hogyan tudok bevonzani egy rég nem látott személyt az életembe?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekkori szerelmem. Kislány koromban az anyukámmal sokat jártunk a tanyájukra és mi nagyon jó barátok, "szerelmesek" lettünk. A tanyájukon van egy tó, tele fűzfákkal a partján. A fűzfa ágaiból "építettünk" közös házat magunknak.


Már jó pár éve nem találkoztunk, én közben 27 éves lettem. Most megtaláltam facebookon, de nem szívesen támadnám le így spontán. Az is lehet, hogy ő már nem emlékszik rám, nem volt neki olyan jelentős ez az emlék, mint nekem.


Inkább olyasmi megoldásra gondoltam, hogy valahogy bevonzanám az életembe. Szívesen megismerném, érdekel, hogy mi történt vele.


Van ilyen módszer? 🙂



2021. máj. 7. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Megtaláltad a fészen mint régi ismerőst, és nem mered bejelölni, írni neki két sort, hogy szia a Nóri vagyok de jó hogy látlak, beszélünk, mi van, hogy vagy mi van veled?

Van ilyen módszer, igen, bátorságnak és önbizalomnak hívják!

2021. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

És itt nem csak bátorság, de önértékelés is közrejátszik, mert azt képzeled magadról hogy nem látna szívesen vagy ilyenek.

Ezen manifesztálgass. Azaz elmélkedj inkább.

2021. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

"Van ilyen módszer?"

Igen, úgy hívják hogy felkeresni az illetőt, felvenni vele a kapcsolatot.

2021. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy hallottam, hogy sokat kell gondolni az illetőre és talàlkoztok
2021. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Fejlesztenem kell kicsit az önbizalmam és gyakorolni a kezdeményezést. Felesleges attól félnem, hogy mi lesz. De mégis bennem van, hogy nagyon régen volt és teljesen idiótának néz vagy miközben magyarázom neki, hogy "tudod én vagyok az akivel szaladgáltál a barik között és fűzfaágakból fontunk magunknak bunkert" és ő csak néz és fogalma sincs miről beszélek.


Lehet kicsit alszom még rá...

2021. máj. 8. 00:37
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Mond neki, hogy nyertél a lottón.
2021. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

5 mennyi éve is nem láttad, akkor mit oszt meg szoroz ha azt mondja hogy ezentúl se lásd? :D túlparázod

Te örülnél ha ő keresne meg? És ő miért nem akkor neked?

2021. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Vedd,fel vele a kapcsolatot !
2021. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Örülni fog!
2021. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Kezdetben jelöld be, az még nem zaklatás.


Manifesztáció: vizualizáld többször azt, amit szeretnél. Minden részletet képzelj el! De után el kell engedni, nem szabad rágódni rajta. És legyél hálás.

2021. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!