Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nektek sikerült egy számotokra...

Nektek sikerült egy számotokra szimpatikus ISMERETLEN személyt bevonzani az életetekbe mint párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? :)

2018. ápr. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

hát sokszor van úgy, hogy csak simán gondolok valakire, és ő megérzi.

(ezt onnan tudom hogy éppen feljön face-re, vagy ír nekem)


sokszor mondja mintha a gondolatában olvasnák.


olyan is volt már, hogy az éreztem, hogy ilyen olyan hangulata van, erre vagy arra van, szimplán rákérdeztem és a hangulata, a helye, és az hogy éppen mit csinált, valahogy azt is megéreztem.

Valahogy mindig érzem mit csinál éppen, sőt van úgy hogy tudom irányítani a gondolatait, pedig ott sem vagyok és nem is látom Őt.


Egyszer volt olyan, hogy rákérdezett most rá gondoltam-e.... mert valamit érzett. Annak ellenére hogy párkapcsolata van... szóval érdekes a helyzet, de egyébként nem tudom hogy csinálom.

2018. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismeretlenre gondoltam:)
2018. ápr. 2. 21:16
 3/4 anonim válasza:
Párkapcsolat terén még nem, de nem rég történt velem egy ilyen eset, bár igazából nem tudom mennyire volt vonzás vagy ha nem gondolok rá annyit, akkor is így történt-e volna, de a lényeg, hogy sikerült megismernem. Szóval hinned kell benne és tenni is kell azért, hogy legyen alkalmad őt megismerni. :)
2018. ápr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar intezem az alkalmat, sokat gondolok ra pozitivan, es h mit fogok mondani neki. Szeretnek a kozelebe kerulni :)
2018. ápr. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!