Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok bevonzani egy...

Hogyan tudok bevonzani egy rég nem látott személyt az életembe?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekkori szerelmem. Kislány koromban az anyukámmal sokat jártunk a tanyájukra és mi nagyon jó barátok, "szerelmesek" lettünk. A tanyájukon van egy tó, tele fűzfákkal a partján. A fűzfa ágaiból "építettünk" közös házat magunknak.


Már jó pár éve nem találkoztunk, én közben 27 éves lettem. Most megtaláltam facebookon, de nem szívesen támadnám le így spontán. Az is lehet, hogy ő már nem emlékszik rám, nem volt neki olyan jelentős ez az emlék, mint nekem.


Inkább olyasmi megoldásra gondoltam, hogy valahogy bevonzanám az életembe. Szívesen megismerném, érdekel, hogy mi történt vele.


Van ilyen módszer? 🙂



2021. máj. 7. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Ó, nem kell félni ettől :)

Én nagyon sok régi ismerősömmel (többnyire külföldiek) vettem fel a kapcsolatot évek után facebookon keresztül. Kivétel nélkül, mindenki örült nekem, még az is, aki már nem emlékezett rám :D


Én azt javaslom ne jelöld be (nemhogy hirtelen elutasítsa), csak írj neki egy hosszú, tartalmas üzenetet. Jobb esetben látni fogja, mert már az engedélykéréses üzenetek is könyen észrevehetőek. Ha pár nap után sem veszi észre, írj neki megint és azután jelöld.


Szépen fogalmazva mutatkozz be, mondd el hol, mikor találkoztatok, és hogy ezek számodra szép emlékek, szívesen tartanád vele továbbra is a kapcsolatot.

Engem nem néztek idiótának, miután leírtam pár közös élményt, annak is eszébe jutottam aki már elfelejtett :D


Hidd el, egy kedves, normálisan és szépen megfogalmazott írásban semmi gáz nincs. Az emberek örülnek ha emlékeznek rájuk, és annyira szimpatikusak valakinek, hogy ennyi év távlatából is fel szeretnéd velük venni a kapcsolatot!

2021. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Azt még kihagytam, hogy természetesen írd bele, hogy érdekel téged hogy van ma, hogy alakult az élete. Ha tudsz angolul, szívesen megmutatom az egy kedves barátomnak küldött sikeresen üzenetet :)
2021. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Tetszik az ötlet!

Tudok angolul! ☺ Szívesen megnézem.

2021. máj. 8. 20:48
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Elküldtem privibe :)
2021. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Végülis írtam neki, nem jelöltem be. Tegnap este írtam az üzenetet. Még nem válaszolt...

Pedig szerintem biztos látta mert én is szoktam értesítést kapni engedélykérésekről.


Nem vittem túlzásba. Leírtam ki vagyok, honnan ismerem és hogy csak érdeklődtem utána, hogy mi lehet vele.


Várok pár napot, hátha később válaszol. Hanem, akkor ez van. Én érdeklődtem 🙂

2021. máj. 9. 22:23
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát képzeljétek el kedves mindenki, hogy válaszolt és emlékszik rám ☺
2021. máj. 10. 19:41
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
👍👍👍
2021. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na látod :) Ez a legegyszerűbb út :) Csak nyerni lehet, veszíteni nem :)
2021. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Igen, jelöld be nincs mit vesztened. Lehet olyan termeszetű felnőtt lett belőle hogy inkább elkerülöd😉
jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!