Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki hogy alkalmazza a vonzás...

Ki hogy alkalmazza a vonzás törvényét, mi jött be belőle?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
A vonzás törvényének semmi köze az agykontrollhoz.
2021. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Vonzom a nőket
2021. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
78%

Hú, én anno kaptam ilyen instrukciókat, hogy írjak egy 31 pontos kívánság listát.

Azért ennyit, mert nehéz elkezdeni, de ha muszáj sokat írnod, akkor elengeded a fantáziád.

Fontos, hogy ne úgy írd "szeretnék egy..", hanem úgy,mintha már megvalósult volna. Ez kicsit nehéz eleinte, de itt egy pár példa.

-Megkapom azt az állást, amire vágyom

-Lehetőséget kapok, hogy külföldre költözzek

-Helyre billen a szociális életem/ Barátokra találok


A lényeg az, hogy amikor nap mint nap elolvasod, akkor nem a vágyakozás érzését kelti, hiszen ha vágyakozol, "de jó lenne" akkor a vágyakozást vonzod be, az is marad.

Olvasod, és az az érzés jár át, amit akkor érzel, mikor megkapod a vágyott dolgot, eléred a vágyott célt.


-Lehetőséget kapok, hogy külföldre költözzek

-átjár az a fajta izgalom, amit egy új, izgalmas, és kicsit ijesztő lehetőség nyújt


Így működik. Nekem bejött.

Naponta olvasd el, de úgy, hogy beleéled magad, kívánságonként szánsz rá időt, hogy átérez, átéld.


Nekem minden bejött.

Arra számíts, hogy nem mindig olyan formában, ahogy elképzeled.

2021. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3as azt hogy érted hogy nem olyan formában?
2021. jún. 21. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én sokszor leírom vagy csak sokszor rágondolok. Közben pedig meditálok.
2021. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
68%

Vonzás törvénye? Elmondom, hogy én milyen törvények mentén működöm eredményesen immár több mint 60 éve. Ha szeretnék valamit elérni, körbejárom a kérdést, utat keresek a cél eléréshez, aztán gondolatban feltérképezem, hogy ezen az úton milyen lehetséges csapdák várnak rám, és ezek kivédésre B tervet készítek.

Lehet hinni holmi ezós maszlagban, csak éppen az nem visz közelebb a célodhoz.

2021. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
4%

Vonzom a galambszart.


Szetfosnak.

2021. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 De La Cruse ***** válasza:
50%

A vonzás törvénye egy bibliai alapelv, amit "jószándékú" pénzéhesek Salamon könyvéből másoltak ki és ""elfelejtették"" kimásolni hozzá a feltétel rendszert amivel egyáltalán működik is.

Olcsó ferrari üzemanyag és motor valamint kerekek nélkül.

És a kormánymű is hiányzik belőle.

Bele ülhetsz és feszíthetsz benne de soha nem jutsz el vele sehova.

2021. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
43%
A vonzás törvénye működik. Jó lenne ha ezt mindenki bevésné az agyába és úgy élné az életét, hogy minden számít. Minden gondolat. Több dolog megtörtént már velem, velünk, amit gondolatban akartam. Jó is és sajnos a rossz is. Ott lakom, ahová vágytam, de tudatosan sosem terveztem. Nyertünk a lottón, amikor szükségünk volt 500.000 Ft-ra. Hiszem, ha valamire gondolsz és nagyon szeretnéd (akár csak tudat alatt) az be fog következni.
2021. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!