Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt valaki aki TENYLEG...

Van itt valaki aki TENYLEG hisz a vonzas torvenyeben es alkalmazza is rendszeresen?

Figyelt kérdés
kerlek benneteket jelentkezzetek,szeretnek ilyen emberekkel ismerkedni,levelezni,megosztani az elmenyeinket.tul sok a negativ ember,csak pozitiv gondolkadasuak erdekelnek.

2012. jan. 16. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
ez csak önámításhoz vezet, ami nem oldja meg a valós problémáidat
2012. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 zeronibble ***** válasza:
40%
Ha úgy tetszik, az érem egyik oldala erős marketing körítéssel.
2012. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 shelli válasza:
73%
Most lehet hülyeség, de nekem apróságokban beválik, pl ha tudom hogy a elsőre meglesz, a kulcsom a táskám legalján, vagy az öngyújtóért jó zsebbe nyúlok, meg ilyenek. De volt olyan is hogy névnapra kellett volna vinnem valamit és egy forint nem volt nálam erre találtam egy szál virágot (vágott gerbera). Mégis a legjobb példa rá hogy működik a "kedves" anyósom aki majdnem 20 kilót fogyott úgy hogy esténként beállt a tükör elé és elképzelte magát lánykorában, az akkori súlyával. Ő azt mondja minden agyban dől el.
2012. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Én hiszek benne, mert van alapja, csak nem azzal a misztikus körítéssel, ahogy néha előadják és ahogy sokan (félre)értelmezik.

Az az alapja, hogy amit az ember nagyon akar és foglalkoztatja, érdeklődik a dolog iránt, azt idővel el tudja érni. De nem elég gondolni a dologra, hanem cselekedni kell, ez az egyik nehézség benne, mert a lustaság nagy úr. A másik pedig az, hogy ha a célt akarja is az illető meg nem is, meg az odavezető nehézségekkel foglalkozik, akkor részben elmegy a kedve tőle, és ekkor nehezen tudja elhessegetni a visszatartó erőket, és nehéz tudatosítani, hogy tényleg azt akarja.

Akkor működik, ha folyamatosan az áhított cél lebeg a szemed előtt, és időt, energiát nem kímélve foglalkozol az elérésén. Ilyenkor a befektetett idő és energia nem tűnik nagy árnak. Ha vacilálsz, akkor látszik csak nagy árnak.

Ez a leghétköznapibb dolgokkal is így van, és azok is így működnek, akik nem hisznek benne, mert ez a célkitűzések elérésének a folyamata.

Például kinézel egy autót magadnak, spórolsz rá, aztán megveszed. Aki nem hisz benne, az azt mondja, hogy nem azért van, mert bevonzotta, hanem mert kiválasztotta, mérlegelte, meg akarta venni, aztán megvette. Pedig pontosan ez a "bevonzás" folyamata.

2012. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mondtam ,hogy csak azok irjanak akik hisznek benne..mi itt nem ertheto?koszonom a ket elottem levonek a valaszt.igen minden agyban dol el.a valasom utan en is eldonthettem,hogy maradok besavanyodott 32 eves kover anyuka,vagy lefogyok 20 kilot,osszeszedem magam ,talalok uj part stb.sikerult.ja,igen tettem is erte..
2012. jan. 16. 14:12
 6/21 anonim válasza:
én is hiszek benne,sokszor alkalmazom,néha beválik...
2012. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
megirnad,pl mi valt mar be es mit alkalmazol leginkabb?meditacio?vizualizacio?irod is a vagyaidat?van vagytablad?
2012. jan. 16. 15:47
 8/21 anonim válasza:
sokszor meditálok is,de legtöbbször inkább csak erősen hiszek benne..amugy eddig csak apróbb dolgok váltak be,de pl uj barátot is szereztem vele..
2012. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Az életed nem a vonzás törvényén múlik hanem azon hogy mi akarsz lenni, és az elhatározásokon! Ha kövér besavanyodott akarsz lenni akkor az internet előtt ülsz és buta kérdéseket teszel fel agykontrollal foglalkozó embereknek ;)
2012. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

# 8

hűha, ez aztán nem mindennapi:D

2012. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!