Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valamit most tudok tenni?

Valamit most tudok tenni?

Figyelt kérdés
Manifesztáltam egy fiut az életembe ugy hogy örökre együtt legyünk,de nagyon rossz közöttünk a kapcsolat és nagyon sokszor szakitunk.Sokat hazudik és olyan dolgokon sértődik meg hogy pl.belikeolom egy fiu képét

#megszüntetés #szerelem #menifesztácio
2021. aug. 7. 22:20
 1/10 Tudi333 ***** válasza:
100%
Manifesztàld, hogy ne legyetek együtt.
2021. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáld megtalálni a tanulságot ebben.

Ne manifesztálj olyasmit, amivel magadnak vagy másnak szenvedést okozol. Alapból azt javasolnám, úgy egyáltalán ne manifesztálj, de ezt úgyse fogadnád meg.

Manifesztálj akkor olyasmit, ami veszélytelenebb, egészségét, örömet, egyensúlyt, energiát a céljaidhoz, bölcsességet, akaraterőt, stb.

2021. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örökre együtt legyünk és a nagyon sokszor szakítunk hogy fér bele 1 mondatba?
2021. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát #3as én se tudom pont ez a baj mindig veszekszünk és mondom a legkisebb dolgon megsértödik
2021. aug. 8. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak a magyar átlag mentalitást vonzottad be ><
2021. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ő belájkolja egy lány képét, te mit szólsz? Az megfordult a fejedben, hogy talán nem vagytok egymáshoz valók?
2021. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csillog villog a kristály mikor egymás közelében. Próbálj nem belerúgni.
2021. aug. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 hát egymás mellett fekszünk és más lányokat néz ahogy rázzák a seggüket de ha én belikeolom egy fiu képét aki a haverom már megsértődik de ha én mondom hogy ne nézze már azokat a lányokat rögtön az a válasza hogy "hűséget fogadtam nem vakságot"
2021. aug. 15. 14:31
 9/10 anonim válasza:
0%
Hát a manifesztációd nem egy kristálygyermek, azért az fényesen látszik. Érdemes lenne ellátogatnod a manifesztációddal a Pilisi Szívcsakrához, vagy a velencei tavi Miska szoborhoz hogy megfelelő energiák által kiegyensúlyozott aurákkal rendelkezzetek. Bár nem írtad, milyen istennek, isteneknek szoktál áldozni, de azért úgy hiszem mezei alkalmazott paraszt kineziológusként, hogy nem árthat nektek a keresztény sziriuszi magyar őserő.
2021. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sikeres volt manifesztációd, hisze tied lett a kiválasztott fiú, igaz, annyira, hogy már levakarni sem tudod magadról.

.

A féltudás károsabb a tudatlanságnál.

Manifesztáltál magadnak egy HÍMET, ám nem szabtad meg tulajdonságait.

Valszeg az a megoldás, hogy

- antimanifesztálod őt és

- manifesztálsz magadnak egy másik, irántad megfelelő érzelmű fiút.

.

Csak olyan dolgot csinálj, aminek biztos tudatában vagy!

Vedd figyelembe, ha a kacsa, amelyik nem tud úszni, ezért vízbe fullad, nem a víz a hibás!

2021. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!