Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy is működik pontosan a...

Hogy is működik pontosan a manifesztáció? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ez olyan mint az agykontroll, hogy erősen kell gondolni rá? Mintha már meg is történt volna, stb? Vagy ez valami más?

2022. jan. 12. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Igazából az lenne a legnagyobb segítség, ha röviden elmagyarázná valaki. Utánaolvastam, de engem nem a 356 napos módszerek és annak a nőnek a fél órás videói érdekelnek, köszi.

Konkrétumok érdekelnek, röviden és tömören, hogy mi az a manifesztáció, és mit kell csinálni. Hogy manifesztál valaki? Mit tesz? Nem a fél órás videók érdekelnek, hanem egy rövid magyarázat!

2022. jan. 12. 20:23
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ezt már leírtuk itt legalább háromszor.

Egy kis visszaolvasás?

Amúgy köze nincs az agykontrollhoz.

2022. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem volna meg, ha kaptam volna rá értelmes magyarázatot. Visszaolvastam a kérdéseket, de senki nem írja le konkrétan, hanem ugyanazokat a videokat küldik és ilyen meg olyan módszereket neveznek meg. Ez nem válasz a kérdésre. Engem konkrétum érdekel. Nem azt kérdeztem, hogy milyen fajtái vannak a manifesztációnak, hanem hogy mi az. Arra válaszoljanak legyenek szívesek.
2022. jan. 12. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha valamit elképzelsz, az olyankor működik, ha hozzá tudod alakítani a viselkedésed és a gondolkodásod is.

Tehát, ha szeretnél valamit, akkor magától értetődő módon teszel is érte.

A manifesztáció abban segít, hogy erről meggyőzd magad.

2022. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a lényege, hogy amit szeretnél manifesztálni, annak akkora energiát kell adni, mintha már létezne, és hinni kell benne.


Módszerek: vizualizáció, 369, 5x55, scripting stb.

2022. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudatod minden szintjén az van, hogy valami már létrejött és megvan, megtörtént, a tied, ha például vágysz, rá az nem jó...akkor hiányt manifesztált, tehát azt az állapotot, amikor vágyakozol a dologra de nincs meg. Az örömöt, vagy a természetességet kell érezned a beteljesült vágy felett, minden tudati szinten. Ez rohadt nagy mentális munka, nem könnyű, sok gyakorlást igényel...igazából ha derogál egy fél órás videó, akkor lehet hagyd is...
2022. febr. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!