Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért csak a legcsekélyebb...

Miért csak a legcsekélyebb programozott dolgok sikerülnek? Rosszul programozok? Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Agykontrollal régóta programozok, apróságokkal kezdtem, ma már a merészebb álmokat is probálgatom. Az apró dolgok hihetetlen módon egytől-egyig mind sikerülnek. Pl. Egy Milka csokit kértem, másnap ott találtam az asztalomon. Fizetésemelés, prémium,új cipő, új ruha, egyszóval minden apróság aminek nem is tulajdonitottam nagy jelentőséget, csak probaból programoztam magamnak, mind bejött, sokszor még napok sem kellett elteljenek, egy óran belül megkaptam.Azután azt kértem, hogy a kedvenc pizzázómba hivjon meg egy bizonyos személy! Meg is hivtak, abban az óraban, abba a pizzériába ahogyan kértem, csak a szemály volt más. Pedig a személy lett volna a legfontosabb, ha értitek mire célzok!
2010. szept. 8. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hello World általában mindenkinek sikerülni szokott.
2010. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hello world?
2010. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz cigit vettél az orákulumnak, aztán túlszívta magát.
2010. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!