Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi változott az életetekben...

Mi változott az életetekben mióta meditáltok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajna elég rendetlen vagyok ilyen szempontból. 1 hónapja meditáltam. Viszont a kérdésre a válasz : sokkal jobban bírtam a "cseszegetést" mentálom 2/10rol 7/10re ment. Sokkal nyitottabb, és "tisztábban" gondolkozok és "." látom a világot azóta. Én javaslom a wim hof légzést+hidegzuhanyt is meditálás után. Aza 10-15p szó szerint a menny :D
2022. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SZücsöm ***** válasza:
Én nem vettem észre változást.
2022. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Jobban tudom kontrollálni a figyelmemet, és az érzelmeimet. Főleg a mások felé tanúsított türelemre, haragra, és veszteségérzésre volt hatása. Gondolom a személyiségem miatt. Ha rendszeresen meditálnék, érezhetőbb lenne a hatása.
2022. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bőségben élek.
2022. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én volt egy idő amikor medditáltam de nem nagyon vettem észre változást
2022. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Régen meditáltam,de most már nem menne olyan szinten.Hallottam,hogy milyen nehéz nem gondolni semmire,és gondoltam,kipróbálom.Tényleg irtó nehéz!De sikerült,és két síkon kezdtem érzékelni a világot.Éreztem,hogy a testem nagyon fél,ugyanakkor egy másik szinten szálltam egy fénylő négyzet felé.A durva az,nem tudtam,hogy meghalok-e,ha átmegyek rajta.De átmentem!És elöntötte a fény minden molekulámat,és ez a fény ott volt velem,amikor belénk kötöttek bátyámmal,és agyon akartak verni.No,nem sikerült.A gyerek,aki plekniből jól kétszer telibevert,kapott olyat,hogy a beton adta neki a másikat.Csak lestem,mikor felállt,dőlt az orrából a vér,beszélni sem tudott.De amúgy nem változott semmi,bár képes voltam bizonyos dolgokra,de nem éltem vissza vele,mert nagyon helyesen az ilyen egyén elveszíti az ilyen képességét,mert ez pont arról szól,hogy elengedjük az egót,nem fölmagasztaljuk.Ez tök igaz,aki nem hiszi,járjon utána
2022. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát én csak úgy kevesebbet gondolkodok a hülyeségeken.
2022. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy kell meditalni ebben a ... világban?
2022. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:
Jobban kezelem valamelyest az érzelmeimet. Az utóbbi időben erősen szükségem is van rá, másképp már belebolondultam volna, néha így is azt érzem, hogy túl sok ez az egész. Emellett érzelmi evő vagyok, mióta meditálok, kevesebbszer fordul elő, hogy magamra borítom a hűtőt.
2022. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Minél többet meditálok annál inkább rájövök, hogy meditálás nélkül élni kb olyan mintha tudatosan akarnék visszafejlődni az evolúciós létrán
2022. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!