Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztáció/bevonzás?

Manifesztáció/bevonzás?

Figyelt kérdés

Mi a leghatékonyabb módszer egy munka megszerzésére?

Beadtam az önéletrajzom és nagyon szeretném azt az állást.

Hogy tudnám bevonzani hogy megkapjam?


Előre is köszönöm a segítséget.



2022. márc. 24. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam, de tesóm szokta „művelni" a manifesztációt. Azt kell képzelned, hogy a kívánt dolog már megtörtént. Pl. „megkaptam a munkát". Tehát mintha már most ebben a pillanatban birtokolnád azt, amire vágysz. Ő legalábbis így csinálja.
2022. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Ha én megtudnám, hogy ilyeneket csinálsz, garantáltan nem vennélek fel.
2022. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
67%

Semmit! Ez nem így működik sajnos aki megnézi az önéletrajzod nem fogja tudni azt hogy te épp vonzod be az energiát a “bevonzás” mint olyan nem arról szól hogy Ahh meg raktam a lottot meg nyerem( próbáltam már nem jött be 🤷🏽‍♂️😂) viszont a bevonzás mint fel fogas olyan értelemben működhet amikor (és éppen azt teszem a napokban is) hogy ki találsz valamit (én esetemben egy vállalkozás ) és úgy csinálod mintha a világ legnagyobb vállalkozás lennél ugyan úgy kezeled és ugyan úgy fogod fel mintha milliárdos cég lennél


Lényeg a lényeg a “bevonzás” mint olyan fejben dől el, a te fejedben nem máséban abba ha bele adsz apait anyait bármibe

Remelem tudtam segíteni

2022. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

elképzeled, hogy milyen lenne, ha megvalósulna, beleéled magad, látod, hallod, és érzed, hogy már a tiéd..

azt a frekvencia rezgést kell elérned amikor programozol, hogy nincs benned semmilyen kétely, hogy nem lesz a tiéd..

de ezt a beadás előtt kellett volna, de talán még igysem késő..


milyen jó lenne, ha a tiéd lenne gondolatok, mély levegő, elképzeled, hogy milyen lenne, ha már a tiéd lenne..

vannak fent a yt-on ilyen gyakorlatok..keress rá... :-)

2022. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!