Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvényév hogy tudom...

Vonzás törvényév hogy tudom bevonzani a kiszemelt férfit? Milyen technikák vannak?

Figyelt kérdés
Kérem a rosszindulatú kommentek mellőzését és csak olyan irlyanak akik hisznek is az ilyen dolgokban.köszönöm.
2022. máj. 6. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Van az ősi Miashi technika. Ez japánból ered és a tai-chi-ből erdeztetik sokan.


Aztán Gandhinak is volt egy ilyen jellegű könyve Mahatma-vonzás címmel amit még viszonylag fiatalon írt viszont azóta az egyik legjelentősebb és legtöbbet idézett mű a témában.


A Svédeknél pedig lapfjallen van, ami... hát... én mondjuk nem hiszek benne de ettől függetlenül komoly irodalma van.


Nyilván van még egy csomó technika és praktika de amennyire én tudom ez a három legjelentősebb.

2022. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Először is köszönj neki, az egy igencsak közkedvelt indító technika hogy megismerj valakit.
2022. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már ismerem.Itt nem a köszönés a lényeg.
2022. máj. 6. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Akkor közeledj felé a való életben!


De most komolyan, gondolkozz egy kicsit! Még ha létezne is bármilyen mesebeli varázslat, amivel csak úgy bevonzhatsz akárkit, szerinted milyen gyorsan hagyna ott a fenébe, ha rájön hogy lényegében megerőszakoltad? Hisz ha létezne ilyen, az gyakorlatilag azt jelenti, hogy te valakit az akarata ellenére belekényszerítesz egy általa nem kívánt kapcsolatba. Ha valakit szeretnél, eszedbe se jutna ilyet tenni vele, nem gondolod?

2022. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt te nem érted.Mi már ismertük egymást és majdnem össze is jöttünk Már kb a közös életünket tervezgetik stb de az én hibáiból ez nem valósult meg de ez elég bonyolult..
2022. máj. 6. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Ja már értem. Elbsztad, úgyhogy most már csak a vonzás marad.


Kár, hogy bezárt az opni.

2022. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kérem csak olyanok írjanak akik tudnak normálisan válaszolni..
2022. máj. 6. 18:04
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Dehogynem, értjük mi, a lényeg ugyanaz, hogy te a saját önző céljaid érdekében másra akarod erőltetni a saját akaratod. Ha valami módon meg is tudnád valósítani, az természetesen bűncselekmény lenne.
2022. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem lenne egyszerűbb felnőttként viselkedve felelősséget vállalni a korábbi magatartásodért, bocsánatot kérni tőle, és megadni neki az esélyt, hogy ennek ismeretében önszántából belemenjen egy újrakezdésbe vagy tovább lépjen, ahelyett, hogy egy másik akaratát semmibe vevő, mágikus handabandába kapaszkodnál, ami rohadt kényelmes, ha nem akarsz szembenézni a hibáiddal? :P

Hülye kifogás, hogy bonyolult. Nincs olyan bonyolult helyzet, amiben nem lehet odaállni a másik elé, hogy "figyelj Pista, ezért, ezért és emezért nagyon hülye voltam, amikor legutóbb megpróbáltuk, de nagyon sokat jelentett nekem ennek ellenére az együtt töltött idő, szeretnék megváltozni, és szeretném, ha erre lehetőséget adnál".

2022. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megígértem egy másik kérdés alatt, hogy eztán cuki leszek, ezért a következőt tanácsolom:


Amíg nem érzed magadban, hogy méltó vagy rá, addig nem fog működni a dolog. Még akkor sem, ha a legkomolyabb praktikát veted be, mert te magad nem leszel alkalmas a kapcsolatra.


Ha te szúrtad el, akkor előbb mindenképp bocsánatot kell nyerj tőle, és önmagadtól is. Szembe kell nézned ezzel. És akkor, ahogy #9 írja, megnyílhat az út az újrakezdésre.


Amíg elkeseredett vagy és hiányzik a kölcsönös bizalom, addig nem lehetsz vele boldog, sem mágiával, sem sehogy.


Ha létezik is működő praktika, neked nem egy elbódult, rabszolga-zombi kell, hanem egy ember, egy társ, aki hisz benned, melletted áll önmagától is.


Ha pedig úgy áll a helyzet, hogy végképp és nagyon elszúrtad (ez nem derült ki eddig), a bocsánatkérés és megbánás akkor is felszabadít, és segít helyrejönni, továbblépni.

2022. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!