Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a leghatásosabb módszer?

Mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
Manifesztálni szeretnék, van aki ehhez tud olyan dolgokat amivel felerősíthetném a manifesztációmat?:D

2022. máj. 17. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugye elképzeled amit szeretnél úgy hogy már megtörtént, ez az alapelv. Az hogy milyen hamar valósul meg (nagyjából.. a megvalósulás ideje több dologtól is függhet): idő * pozitív érzelem erőssége. Vagyis minél több időt gondolsz/képzeled el hogy megtörtént amit szeretnél és közben ezekre a gondolatokra minél erősebb a pozitív érzelmi reakció annál hatékonyabb a tudatalatti átprogramozás.


Szóval mi a leghatásosabb módszer.. Először is az hogy olyan célt választasz amiben erős a hited hogy el tudod érni (ezt az érzelmeidből tudod megmondani), ezeket a célokat könnyebben el tudod érni és ahogy halmozod a sikereket egyre erősebb lesz a hited és egyre nagyobb dolgokban tudsz hinni.


Másészt pedig táplálni az elmédet minden nap tudással és gondolkodási mintákkal amik szintén segítenek abban h nagyobb legyen a hited. Kevin Trudeau a Te kívánságod a te parancsod anyag a legjobb a világon sztem, ő ajánl több könyvet is, ezeket kell olvasgatni minden nap. Ha tudsz angolul Aaron Abke youtube csatornáján vannak nagyon jó videók a vonzás törvényéről.

2022. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 nincs is nagyobb pofara eses, mint amikor bemagyarazol magadnak valamit, honapokig vagy akar evekig is abban a tudatban elsz es a vegen rajossz hogy nem is igy volt, vagy egyszeruen csak nem tortenik meg. Es mi lesz akkor? Hat persze hogy az lesz a valasz ra hogy te vagy a hibas. Ha tulsagosan akarod, akkor azert, ha meg nem elegge akkor azert. Nem azt mondom, hogy nem letezik ez az egesz meg hulyeseg, csak annyi a sok idiota fake coach hogy mar te sem tudod mi az igaz es mina fszsag, melyik a helyes es melyik a helytelen ut.


Vannak akik arra eskudnek, hogy le kell xarnod, “let go & surrender” masok azt mondjak baromira akarni kell allandoan. Vannak akik szerint lehet konkret szemelyt bevonzani, vannak akik szerint nem stb… azt tudom, hogy az a sok “how to get back your ex” szarsag videok elhitettek velem hogy lehetseges, aztan meg amikor kiderult h amugy reg tulleptek rajtam akkor zuhantam meg leginkabb, ez a legrosszabb dolog hogy ilyen fszsagokba menekulsz ahelyett hogy esetleg elfogadd a valosagot.


Ez kb olyan mint azok az agyalagyult ertelmi fogyatekos amerikaiak, akik azert hisznek istenben mert felnek hogy a pokolra jutnak, hat ez kb legalabb olyan.


De mint mondtam nem azt mondom, hogy full kamu, de nekem nagyon az az erzesem hogy ez mar reg rossz iranyba lett elterelve es azota csak dagad a hulyeseg a tema korul…

2022. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!