Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb, leggyorsabb,...

Melyik a legjobb, leggyorsabb, és leghatásosabb fógyási módszer?

Figyelt kérdés
Kb 20-30 kg-ot szeretnék leadni, kb 1 éven bellül.

2021. júl. 13. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha tudnám milliárdos lennék. Ez személyre szabott dolog.
2021. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Felállsz a székből és elkezdesz mozogni, valamint vigyázol a bevitt energiamennyiségre.
2021. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kalóriaszámlálás. 1 éven belül 30 kiló szerintem simán összejön.
2021. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ne szabj időhatárt magadnak, attól csak bestresszelsz. Hanem egy átlag étrendet tarts sok sporttal életed végéig! Ha ekkora súlyfelesleged van, el kellene menned egy dietetikushoz, aki segít összeállítani a paramétereid alapján egy neked való étrendet. Ha eleget leadtál, jöhet a sport.

Én 40 kiló feleslegből fogyok, kb. félúton járok. Eddig csak sokat sétáltam, de most már elkezdtem az ellipszis trénert, nagyon jó. Heti 3-4x meghajtom, mindig annyit, amennyit bírok. Semmi sem sürgős, nem másokért csinálom, csak magamért. Ha gondolod, írhatsz privátot, szívesen segítek tanácsokkal étkezésben vagy akár lelkileg :)

32 N

2021. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Hát szerintem a leggyorsabb, ha levágod a lábaid, mindjárt kevesebbet fog mutatni az a mérleg.


"Bármit megtennék, hogy lefogyjak. Kivéve a rendszeres mozgást, és a helyes táplálkozást."

2021. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%

Egészséges ételeket egyél, kevés kalóriával, plusz mozogj...jó sokat.

Én amikor szeretnék menni futni, beállítom az ébresztőt 6:00-ra, azzal a felirattal, hogy: Tűnés futni🏃‍♀️🏁

Zenének pedig: James Brown, I feel good (max hangerőn)

Arra tuti felkelek...és néha kicsit megijedek🤣

2021. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: James Brown?! Arra szexelni kell! Futni csak Prodigy! Csak ne jöjjön szembe senki, mert megölöm :-D


https://www.youtube.com/watch?v=rmHDhAohJlQ

2021. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
86%
Van egy YAZIO nevű alkalmazás. Nekem az segített az IF módszer (8ora idősávban ehetek, azon kívül csak víz!!!!!)kombinálásával együtt. 5 hónap alatt 10 kilogramm. A yazio-ba pedig mindent beírni. Mindent!!!! 3 szem mogyorót is. A reggeli kaveba a cukrot tejet... Az alkalmazáson belül beállítani, hogy milyen paraméterekkel rendelkezel, fogyás a cél, és hajrá. Én nincs csalónap
2021. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a legjobb az a leghatásosabb. A leggyorsabb pedig sosem lesz a legjobb. Ha a legjobbat szeretnéd, akkor életmódot váltasz, ha ez már "túl megterhelő", akkor nem is akarod igazán. Ezesetben bőven elég a leggyorsabb, ahol éheztetheted magad ideig-óráig, aztán mivel nem megy, ugyanúgy kajálsz mint előtte, és többet fog mutatni a mérleg, mint mielőtt elkezdted a "legtutibb fogyókúrát".
2021. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más, egyéni igényektől is függ. Nem mindenkinek jó ugyanaz. Nekem a lowcarb ( LCHF) étrend a legjobb. 28 hónap/-96kg
2021. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!