Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan használjam fel az...

Hogyan használjam fel az agykontrolt arra, hogy sok pénzt keressek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Alakíts ki valamilyen olyan jó tulajdonságot, ami másnak nincs, és utána kamatoztasd.
2022. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Szkeptikusok minek válaszolnak ilyen kérdésre?
2022. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Hülyék miért írnak ide?

Mondjál más módszert, ami működik. A "pénzmágia" most nem játszik, az agykontroll az működő dolog, nem parasztvakítás.

2022. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Irjál könyvet az "agykontroll felhasználása sok pénz bevonzásához" tartalommal!:-)
2022. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Elvileg az agykontrollban van egy olyan, hogy amiről tudod, hogy nem erkölcsös, azt nem igazán lehet megcsinálni.

Úgyhogy a sok pénzt mástól "elvonzani" azt nem tudod vele.

2022. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld el érzékletesen, hogy gazdag vagy.
2022. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nem a vonzás törvénye, az agykontroll másképp működik.

Bár mondjuk ötletet adhat, de akkor inkább erre kell gyúrni.

2022. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az a módszer működött, hogy az iskolában a könyvek tartalmát bevarázsoltam a fejembe. Később ennek az lett az eredménye, hogy felsőbb osztályba léphettem és még többet tudtam bevarázsolni.

Idővel a kontroll olyan magas szintjére léptem, hogy már adtak érte valami szakképesítést igazoló diplomát.

Ezzel bevonzottam egy jó kis állást, azóta is folyamatosan érkezik a pénzajándék. Annyira jól működik, hogy még egy feleséget is bevonzottam.

2022. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez se rossz ötlet.


Kérdező!

Nincs olyan módszer, amivel a pénz csak úgy odaszáll a kezedbe, szóval ilyennel kár kísérletezni az agykontrollban.

Az agykontroll VALÓS és KONKRÉT dolgokban tud segíteni.

Ha teszem azt fűnyírással keresnéd a pénzed, akkor SEM azt kellene elképzelned, hogy sok pénzed van, hanem azt, hogy fürgén nyírod a füvet, nem fáradsz el közben, és akkor egy idő után tényleg fürgébben nyírnád.

Ugyanígy, ha bármiben is agykontrollal akarsz segíteni, akkor konkrétan azt kell elképzelned, amit csinálni szeretnél, és valami miatt gyenge vagy benne.

2022. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan eseményeket kell elképzelned és áttélned mintha az valóság lenne. Például hogy jól menő ügyvédként dolgozol vagy orvosként vagy akár mai világban kőművesként, mert azzal is nagyon sokat lehet keresni. Ha ezeket vizualizálod hogy sok munkád van akkor lesz sok pénzed is, csak utána okosan kell beosztani és befektetni. Sok sikert.
2022. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!