Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálnak azokkal a...

Mit csinálnak azokkal a szuperképességű emberekkel akiknek hatalmában van az időjárást,vagy a országok sorsát befolyásolni?

Figyelt kérdés
Ha ez kiderül egy emberrel, mert rájönnek vagy elmondja magáról, hogy az akaratával tudja befolyásolni az időjárást,vagy esetleg politikai döntéshozók viselkedését,mi lesz vele ezután ha kiderül?
2022. aug. 2. 14:21
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
90%

Semmit, mert ilyen emberek csak a filmvásznon vannak. Esőtànctól még sosem lett eső.

Javíts ki, ha tévedek, lehetőleg bizonyítékokkal.

2022. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokat imádják és templomokat épitenek a tiszteletükre.
2022. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha egy ilyen képességű ember titokban próbálja meg tartani a képességeit nem tudnak templomot építeni a tiszteletére.
2022. aug. 2. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
De titokban sincsenek ilyen emberek. Ám ha lennének, akkor már nyilván rég ők irányítanák a bolygót. Titokban.
2022. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Az emberek emberek.Nem szuperképességű élőlények.Ha léteznének és titokba tartanák az ilyen képességeket (amik nem léteznek) akkor nem tudnál róla kérdést feltenni mert nem tudnád hogy van ilyen.Túl sok filmet néztél.
2022. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A világ ennél sokkal prózaibb, szupergazdag pszichopaták, és mi, magunkat megvezetni hagyó csürhe visszük a világot arra, amerre.
2022. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen emberek. De ha lennének és kiderülne róluk, hogy ilyen képességeik vannak, valószínűleg valaki elintézné, hogy eltegyék őket láb alól.
2022. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én sem gondolom, hogy léteznének szupererővel rendelkező emberek, de nem is zárom ki a lehetőségét. Felteszem, hogy te, a kérdező is elsősorban elméleti síkon tetted fel a kérdést.

HA egy ember ilyen képességekre tenne szert, azt biztos nem tudná magában tartani, bármilyen esküt, vagy fogadalmat is tetetnek vele. Emberek vagyunk, és minimum egy embernek kicsit hencegni akarunk azzal, ha valamiben elérünk a többiektől. És így a kormány is hamar tudomást szerezhetne róla.

Az, hogy hogyan reagálnának rá, az itt a kérdés. Mint ahogy azt sok filmben, és sorozatban(pl Stranger Things) is teszik, a valóságban is biztos vagyok benne, hogy eltitkolnák azt. Bármelyik országban is történne ilyesmi felfedezés, annak felfedésével veszélybe sodornák az egész világbékét, hiszen gyakorlatilag fegyverként használhatják az illetőt, és a nagyhatalmak támadását, és/vagy épp bekebelezését váltanák ki vele. Ami a "szuperhősünkre" vonatkozik, őt valószínűleg elrejtenék az emberek elől, eltusolnák, pl megrendeznék a halálát, vagy ilyesmi. Már csak kíváncsiságból is kísérletek alá vetnék, és próbálnák feszegetni az ereje határait, persze csak diszkréten.


Nekem ez az elméletem, de persze nekem is lehet, hogy csak a sok film miatt. Mindenesetre érdemes eljátszani a gondolattal.

2022. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!