Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Igaz, ha nem akarok legyőzni...

Igaz, ha nem akarok legyőzni egy betegséget, akkor teljesen úrrá lesz rajtam?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, és mióta nincs...nagyon foglalkoztat ez a kérdés. 20 éves volt, és nagyon komoly betegségben szenvedett. Agydaganat... Attól kezdve, hogy kiderült, hogy baj van sosem harcolt igazán. Talán néha volt olyan, hogy kicsit megemberelte magát, de ez is csak ösztön volt, mert sokáig még hangoztatta is, hogy nem akar élni és neki már "úgy is mindegy". Egy év alatt el is vitte a betegség...Mindig mondtuk neki, hogy harcoljon, ne engedje, hogy eluralkodjon rajta a betegség, akarjon élni, tegyen meg mindent. Persze, tudjuk, hogy nekünk fogalmunk sincs, h min mehetett keresztül, de úgy gondoltuk, ilyenkor nem mutathatjuk neki, hogy nekünk is mennyire fáj. Aztán pár hónap múlva olyan szinten leromlott az állapota, hogy sajnos már hiába mondtuk, nem is hallhatta, és véglegesen fekvőbeteggé vált. Kérdésem az volna, hogy hathatott volna rá az agykontroll, ha befogadja és gyakorolja, amíg még lehet? Talán ő tényleg ezt akarta...
2010. szept. 23. 09:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

agydaganatnál egy fontos tényezó akor,és idősebbek nagyobb valósznűséggel élik tul,mint a fiatalok. sejosztodás akkor már lassabb..valami ilyesmit mondott a doki..


szóval sok erőt,boldogságot a nagymamádnak és kívánom h még nagyon sok-sok éven át süsse nektek a süteményeket!

2010. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szívből köszönöm:)))))))) Remélem ln is:)
2010. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A nagymamájáról író kommentelőnek én is szívből kívánom, hogy még sokáig maradjon így, de inkább még jobban a nagymamája:)

Sajnos ez egy olyan betegség volt, hogy tényleg nagyon gyorsan leépült. Nem emlékszem, hogy írtam- e, de egy évet sem élt, miután kiderült a betegsége. Voltak mélypontok, jobb időszakok, volt, hogy az orvosok biztattak, volt hogy kerek perec megmondták a szülőknek, hogy hetekben gondolkozzanak. Neki nem volt áttétje, a műtétet pedig az orvosok sem vállalták. Az első kemoterápiát követően volt egy nagyon "jó" időszak, amikor járni is tudott, és iskolába akart menni:S 3 napig tartott...Azután többet nem beszéltünk vele. Azóta sem igazán bírjuk elfogadni, hogy ennek így kellett történnie, én látom a szüleit, a testvérét, hogy egy egész család tönkrement, és borzasztóan szenvednek. Nagyon nagyon sajnálom Őt, hiszen még előtte állt az élet, voltak tervei, szép, okos, intelligens lány volt. Őrizzék angyalok az álmát!!...

2010. szept. 24. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!