Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditáció után feltünőem...

Meditáció után feltünőem fáradt vagyok, mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés

Joe Dispenza meditációt végzek, egy szerettem mielőbbi felépülésére koncentrálok alatta végig.

A meditáció 45p, miután végzek, olyan fáradt vagyok, hogy helyben tudnék aludni. A meditáció vége felé pár percre mindig végigámramlik egy kis időre erős bizsergés, nem tudom ez számít-é...


Jópár éve agykontrolloztam hébe-hóba, akkor sosem voltam utána fáradt.



2022. szept. 6. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Idegi kimerültséget. A meditáció mély koncentráció, komoly agyi-idegi munka. Sok vitamin, alvás.
2022. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Elálmosodtál a relaxálástól, annyi.
2022. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy túl erősen koncentrálsz. Egy kvázi örvényben tartod magad, amit végigcsinálsz, így mondhatni kikapcsolod, hogy azólj magadnak, hogy ez fáradtságos. Majd amikor végeztél, visszatérsz, rákapcsolódsz, és megéled.


Edz tovább. Ügyes vagy. :)))

2022. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A meditáció, agyad nem dolgoztatása is túlságosan megerőltető számodra.
2022. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon feltöltődve, és jól érzem magam meditáció után, ha fáradt lennék tőle biztosan nem csinálnám. A becsukott szemmel látható sötét világos jelenlétre figyelek, ritkábban a testem jelenlétének az érzetétére. Ez a 2 dolog segít nekem abban hogy ne menjek el a gondolatokkal, képzelődésekkel. Pl. Nálam erre a légzés figyelés nem hatékony. Fontos hogy nem képzelek el semmit, csak a ténylegesen jelenlevő dologra figyelek ami nem igényli a képzeletet, pl. mikor a testérzetre figyelek, nem képzelem el hogy hogyan festene a test ha nyitva lenne a szemem, és hogyan fekszik az ágyban.
2022. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a videóban 8:59 kor sorolja a hölgy milyen utakon lehet sikeres a meditáció, mert nem mindenkinek jó mindegyik.


[link]

2022. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én konkrétan csak úgy tudok elaludni már majdnem 15 éve, hogy erősen koncentrálok dolgokra. Ha csak becsukom a szemem össze vissza járnak a gondolataim, és az életben nem alszok el. Túl egészséges vagyok, meg jól kajálok, mozgok is szóval sose vagyok fáradt annyira hogy beessek az ágyba és helószia :D
2022. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Igen csak tud elaludni mindenki, hogy abbahagyja a gondolatokra figyelést, van akinek ez automatikusan történik mikor lefekszik, van akinek tudatosan kell így tennie, és ez utóbbi esetben ezt jó tudni. Azonkívül ez alkalmazható stresszszituációkban is vagy egyáltalán bármikor, hogy összhangba kerüljünk magunkkal.
2022. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!