Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A meditációtól lehet ez?

A meditációtól lehet ez?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jógázom, mellette elkezdtem meditálni (vezetett meditáció, Veit Lindau)

Amióta ezt végzem, másabb lettem úgy érzem. Sokkal feszültebbé váltam, türelmetlen vagyok, kicsit olyan depressziós hangulat jellemez. Okozhatta ezt a meditáció vagy csak szimplán most telt be a pohár?



2022. okt. 7. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a meditáció elsősorban nyugalmat kelt, de lehet túl sokat gondolkozol és miután kerítetted a fejed csak rossz dolgok előbb jönnek fel.
2022. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A meditáció hatására elkezdett tisztulni/gyógyulni az érzelmi tested, ennek a tüneteit tapasztalod most magadon. Ez egy átmeneti állapot, a rossz érzés pedig hamarosan alábbhagy majd.
2022. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Mikor? Mikor fog javulni? Hogyan tudnám segíteni a javulást? Már egy jó hete ilyen vagyok, sokszor sírom el magam.
2022. okt. 7. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Simán okozhatta ha jól csináltad. Most hogy ügyesen, sőt alaratlanul is olyan jól megy, hogy felszínre jönnek ezek a betegségek, dolgozhatsz is rajtuk!!! Milyen szerencsés vagy basszus. Emberek 99%ának ez sose menne.
2022. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem küzdesz a benned felmerülő, negatív érzetek ellen, inkább egy "megengedő" állapotból figyeled meg azokat, azzal felgyorsítod a gyógyulásod folyamatát. :)
2022. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Akkor valamit rosszul csinálsz, olyan mintha az alvástól fáradnál el, vagy letudnál menni spárgába és rendszeresen nyujtanál, hogy ne tudj lemenni.
2022. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!