Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hiányzik valaki, ezt én...

Hiányzik valaki, ezt én okoztam magamnak? (vonzás törvényés dolog)

Figyelt kérdés

Ez most látszólag nagy hablatynak fog tűnni, szóval pls aki nem vevő az ilyenekre ne írjon ide feleslegesen hogy mekkora idióta vagyok, köszi!


Szóval: Van egy fontos személy az életemben, vagyis volt, elment, nem beszéltünk már fél éve, eleinte nagyon hiányzott de az utóbbi hónapokban már teljesen semleges az érzés vele, faxa lenne ha visszajönne de nem úgy tűnik és így ehh ez van, az élet megy tovább...


Egy hete kb kipróbáltam valamit, elképzeltem őt, ahogy hiányzok én neki, azt mondják a vonzás törvénye az érzésen alapul, szóval beleképzeltem magamat a helyébe, és magamról fantáziáltam, mármint hogy milyen jó volt neki velem, és hogy mennyire hiányzok neki, és próbáltam érzéssel is érzékeltetni, és sikerült is, mármint az az energiaáradat megvolt meg minden.


Pár órára rá furcsa mód elkezdett nekem hiányozni, de csak enyhén, aztán folytattam ezt a technikát másnap este is meg reggel is, és pár nap múlva már iszonyatosan elkezdett hiányozni nekem, majdnem annyira mint régen, és megint jött az a "minden szar" érzés.


Most ... ez tényleg működött, és mivel ő hiányol engem ezért telepatikusan ezt érzem és ezért nekem is hiányzik, vagy pusztán csak én generáltam az egészet magamnak, tök mind1 hogy nem róla fantáziáltam hanem magamról csak az ő szemszögéből ?


Ezt magamtól kezdtem el így csinálni, de utána olvasva mások is azt mondták, hogy így kell, hogy azt képzeled el hogy ő hiányol téged, és kommentekbe sokan írták hogy bevált nekik, de arról sehol sem esik szó hogy esetleg ezzel csak magamat xopatom meg és reflektálódik minden :D



2022. okt. 29. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

A másik embert nem tudod így befolyásolni, te programoztad magadnak, hogy hiányozzon.

Ha fel akarod vele venni a kapcsolatot, akkor gondolati üzenetet küldj neki! Este elalvás előtt programozd, hogy akkor akarsz felébredni, amikor ő legfogékonyabb a gondolati üzenet vételére. Amikor éjjel felébredsz, képzeld magad elé, és mondd el neki udvariasan, kedvesen, egyenrangú félként kezelve őt, hogy mit szeretnél tőle. Persze így is csak akkor tudsz hatni rá, ha ő is akarja. De magadnak ne programozd, hogy hiányzik.

Vagy egyszerűen írj neki egy valóságos üzenetet a fizikai világban, sokkal egyszerűbb, nem?

2022. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval hiányzik neked, megpróbálod bevonzani, amitől sokat gondolsz rá, emiatt még jobban hiányzik.


Nagyjából ennyi.

2022. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tudi333 ***** válasza:
100%
Szerintem erősebb mint te és visszajött amit csináltál. Kb. Elérted a hatást, csak magadnál. Ha nem talál, visszaszáll.
2022. okt. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Én agykárosodást szenvedtem ettől a kérdéstől... De jó látni, hogy N vagyok együtt, látom téged már évek óta elért valószínűleg
2022. okt. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha higgadtan visszaolvasod, amit írtál, akkor azt fogod látni, hogy jó alaposan bebeszélted magadnak ezt az egészet. Unalomból, vagy ki tudja miért, de elkezdtél ezen pörögni, és addig csináltad, amíg visszakattantál rá. Ügyes!


Ennek a másik emberhez semmi köze, sem a vonzáshoz, sem semmi ilyesmihez. Nem érzel semmit "telepatikusan" (az ugye tök mást jelent), az egész benned és csak benned zajlik.


Azt már csak zárójelben vetem fel, hogy ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek szórakozol ilyesmivel? Tegyük fel, hogy működhet valamilyen kölcsönhatás, és felébreszthető a sóvárgás. Akkor meg tényleg minek? Ha akarsz tőle valamit, akkor hívd fel. Ha már van valakije, akkor így jártál. De "ezó" módszerekkel, titokban manipulálgatni valakit, esetleg szétrombolni az életét, az sunyi, gyerekes önzés lenne.


Ha pedig azt képzeled, hogy az ágyon heverészve és fantáziálgatva elérheted a boldogságot, akkor súlyos tévedésben vagy. A világ nem így működik, a spiritualitás nem így működik, és az ember sem így működik.

2022. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem értek egyet... mármint azzal nem, hogy ez nem így van és kész, oké, akkor hogy van ?!


https://www.youtube.com/watch?v=2ZxPpfkt3vM


Ez a videó, meg sok másik pont az ellenkezőjét mondja. Nem ezeket vettem sablonul, magamtól próbáltam ki még mielőtt láttam volna ezeket, de akkor csak nem akkora nonszensz dolog.


A telepátia meg: ugyan már, szülőkkel pl biztos mindenkinek volt már olyan érzése, hogy anya vagy apa épp rá gondol és láss csodát nem sokkal később meg is csörrent a telefon. Velem számtalanszor volt ilyen, akkor miért ne lehetne egy baráttal/barátnővel? Hiszen nem volt közömbös a kapcsolatotok... És ebből kiindulva igenis lehet érezni ha valaki igazán hiányol valakit, mert szakításban vannak vagy már szakítottak...

2022. okt. 30. 10:12
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Ja, hát, ha YouTube-on fent van, akkor biztosan igaz...


Egyébként nem, nekem nem volt soha ilyen érzésem a szüleimmel. Anyám ugyan mindig megérzi, ha történik velünk valami, csak éppen 10-ből 9-szer téved.


De ha mégis lenne ilyen: mégis mi alapján zárnád ki, hogy ez esetben csal a megérzésed, és valójában magadnak meséled be az egészet?

2022. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Oké, akkor innentől fölöleges ez a beszélgetés. Te ebben hiszel, a te dolgod. De akkor mi a fenének kérdezted meg? (#5)
2022. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem állítom hogy ez így van, csak mert fent van youtubeon, de azért nem is zárkózok el az egész ezotéria elől hogy ez csak egy nagy humbuk és kész, inkább az igazságot keresem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy fogalmam sincs miért hiányzik ez a személy nekem ENNYIRE, igazából egy idegen az internetről akivel pár hétig beszélgettem, nem is az én női ideálom annyira, nem is magyar stb... hogy akkor mi a francért hiányzik ennyire ?! Semmi értelme. Azért akarom hogy visszajöjjön az életembe, hogy pontot tegyünk a dolog végére, mert ennek így semmi értelme, hogy csak szenvedek (de nincs kizárva hogy ő is így szenved) a semmiért. És hogy miért nem én keresem fel? Mert biztos vagyok benne hogy nem hajtana el, meg kedves lenne, de nekem kell a megerősítés, hogy ő is akarja az egészet, és az hogy ha megkeresne már elég bizonyíték lenne ahhoz hogy higgyek a dologban.


Akkor egy másik dolog, ez pont egy diplomás fizikus mondja, és azért ez sem egy földhözragadt elmélet:

https://www.youtube.com/watch?v=Ks_UHmaZcSg


Vagyis ez alapján nagyon is valós minden amit a Vonzás Törvénye állít, plusz az is amit én csinálok.

2022. okt. 30. 11:29
 10/16 anonim ***** válasza:

"ez pont egy diplomás fizikus mondja"

. Tekintélyre való hivatkozás.

Az, hogy egy kifejtés meggyőző, és valójában nem csak a tekintély miatt, vagy azért fogadjuk el, mert jól hangzik, egybecseng azzal, amit hiszünk, azt onnan tudhatjuk igazán, hogy képesek vagyunk a saját szavainkkal visszaadni.


De még egyszer: az hogy létezik-e a vonzás törvénye, egészen más kérdés, mint hogy ebben az esetben is azt láthatjuk-e. Mi kívülállóként látunk egy egészen racionális magyarázatot, de Te ragaszkodsz az irracionálishoz.

2022. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!