Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztálás tényleg beválik?

Manifesztálás tényleg beválik?

Figyelt kérdés
Egyszer egy konkrét fiút megpróbáltam magamnak még régebben bemanifesztálni és két napja rámírt. Már nem érdekel meg semmi csak azon tűnődtem hogy ez emiatt lehetett e. Nektek beszoktak válni a manifesztálások? Ha igen tudtok példát mondani?

2022. dec. 19. 15:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Beválik. Konkrét személyt szerintem attól függ, ha már ismeritek egymást, talán lehetséges. Ha egy amerikai sztárt akarna valaki bevonzani, nyilván nem sikerülne. Konkretizálni is fölösleges, mert nem másokra hat az agykontroll, hanem a saját agyadra. Te elhiszed, hogy boldog párkapcsolatban vagy, nem a személy a fontos, hanem a párkapcsolat megléte. És hinni kell benne, nem szabad megtörni, vagy átadni a tudatalattid a negativitásnak.

Sok mindent értem el agykontrollal. Fogytam 40 kilót, amit nem tudok be annak, mert az inkább önkontroll, diéta, egészséges életmód kérdése. De utána mintha kicseréltek volna. Több alkalmi is sikerült (azelőtt nem voltam népszerű az ellenkező nem körében), majd egy rövid párkapcsolat is. Rájöttem arra is, hogy nem vagyok jó ebben, ez az egész nem nekem való. Ma már nem akarok bármi áron kapcsolatot, ha lesz, lesz, ha nem, úgyis jó.

Egy ideig megszállottan akartam a pénzt, gazdagságot. Nem úgy alakult, ahogyan elképzeltem. Meghalt egy rokonunk, örököltünk, sokat. Plusz még a ház, amit sikerült eladnunk. Tényleg nem kevés pénzről van szó, mégis nagyon rövid idő alatt elúszott. Muszáj volt a saját házunkban felújítás, ezen kívül egy családtagom beteg lett, kezelés kellett. Meglepődtem, mennyire gyorsan elfogyott a pénz. Lehet sikerült bevonzani, de mivel nem dolgoztam meg érte, nem élvezhettem sokáig. Ezt a karmának tudom be. Pénzt csak munkával, tanulással, szorgalommal lehet maradandóan teremteni. De az agykontroll ebben is segíthet, például elhiszed, hogy képes vagy fejlődni, jobb munkát, magasabb fizetést elérni.

Az agykontroll/manifesztáció nagyjából bármire működik, és tényleg, de a hit nem elég. Tenni tényleg kell érte. És nem görcsösen akarni (annak még rossz vége is lehet), hanem elhinni, hogy már pedig ez be fog teljesülni, úgy élni az életed, mintha már meg is volna, és kizárni a tudatodból a lehetőségét, hogy nem válik be. Ennyire egyszerű.

2023. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!