Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi is az az agykontroll...

Mi is az az agykontroll pontosan?es mire jo?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
"pontosan?" Hm! Az agy uralma az ész fölött!!!
2023. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Egy a rengeteg ezós vadbaromság közül. Semmire.
2023. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Az amit a fidesz csinál. A buta, alacsony intelligencia szintű emberek agya fölött átveszi az uralmat a rengeteg hazugsággal meg propaganda szöveggel. Így érik el, hogy a fideszesek ha életük legnagyobb válságát élik, elveszítik a munkahelyüket, nem tudják fizetni a számlákat, mindezt a fidesz miatt, ők akkor is elmennek és a fideszre szavaznak! Vagy ez az agymosás?
2023. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 nem kell a politika koszi
2023. júl. 7. 15:57
 6/10 serpacs válasza:
94%

Mi is az agykontroll? Úgy fogalmaznám meg, hogy egyfajta tudatos meditáció, mely során nem arra törekszel, hogy "ne gondolj semmire", hanem arra, hogy megoldásokat találj az adott problémádra.

Hogy mire (mennyire) jó? Az biztos, hogy mint sokminden másnak, a marketingje/reklámja sokkal többet ígér, mint amire biztosan jó. Arra biztosan, hogy egy kicsit tudatosabban éljenek, akik használják (nem akik elvegezték, mert szerintem a 99%-uk nem használja, elengedi). Arra biztosan nem, hogy "csodákat tegyen".

Összegezve, kb. olyan, mint egy meditáció, vagy egy ima, vagy egy jó "brainstorming". A tanfolyam egyébként, egy nagyon jó közösségi élmény, és társasági esemény/lehetőség. Az előadó/oktató pedig nagyon érdekes ember, érdekes történetekkel.

Végül: én már több mint 30 éve vegeztem el, azóta sokminden megváltozhatott, de nem hallottam róla, hogy jelenleg tőbbet ígérne, mint akkor.

Szép napot,és az "erő legyen Veled!":-)

2023. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 koszonom szepen a valaszt.🙂
2023. júl. 9. 09:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Az agykontroll gonosz láthatatlan lényekkel hoz téged kapcsolatba. Azokat is, akit agykontroloznál. Én jó,igaz, szerető lényekkel vagyok kapcsolatban,ezért jó nekem, és jó is lesz örökre. A mennyei ATYÁval, és az ÚR JÉZUS KRISZTUSsal.
2023. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi alapjan véled ezt kedves utolsó kommentelő hogy gonosz lényekkel hoz össze? Erre kíváncsi lennék
2023. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Kérdésedben a "gonosz lények" a legtöbb ember számára - de jó - direkt módon érzékelhetetlenek. Mint pl. a rádióhullámok, más emberek gondolatai stb. Az emberiség kultúrájában azonban évezredek óta jelen vannak mint létező valóság. Úgy gondolom, minden nép tud Istenről, ördögről, angyalokról, démonokról. Hogy miért a démonokkal hozom kapcsolatba az agykontrollt? Általam hitelesnek tartott könyvkiadók könyveit olvastam erről a témáról. Hitelesnek tartott szakemberek előadásait is hallgattam. 71 éves elmúltam, sokat tapasztaltam az életben. Sok beszélgetéseimben részletesen is érintett téma volt az ezotéria. A fenti vélemény alakult ki bennem.
2023. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!