Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az, hogy mire gondolok,...

Az, hogy mire gondolok, befolyásolja a dolgok alakulását?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy túlbonyolítom a dolgokat, de arra jöttem rá, hogy ha valamit nagyon szeretnék, (tegyük fel, összejönni egy bizonyos pasival) és elképzelem, hogy mi lesz, ha találkozunk, mi lesz, ha ide meg oda elmegyünk, akkor sosem úgy alakul, sőt, nem is jövünk össze, nem keres, tehát semmi nem jön be abból, amit én elképzeltem. Mindig fantáziálok, de soha nem valósul meg. A kérdésem az, hogy ti is csináljátok ezt? Nálatok bejön amit akartok? Én már nem merek fantáziálni, mert félek, hogy akkor nem fog beteljesedni.

Egyébként pozitívan állok a dolgokhoz, és egyszer azt hallotam, hoyg amire gondolunk, rákoncentrálunk, azt "bevonzzuk", de nálam mindig az ellentéte van.


2010. okt. 18. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Az álmodozás az élet megrontója. Biztos hallottad már.

Amire Te gondolsz, az kicsit bonyolultabb, mint hogy álmodozzunk és akkor valóra váli az álmunk.

Ha érdekel, akkor üsd be google-ba: agykontroll, vagy vonzás törvénye. Sok sikert!

2010. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért nem teljesül mert elképzeled.Hanem azért nem teljesül mert csak elképzeled.A fantáziálásodnak nincs hatalma a valóság felett.Ezért fontos hogy meg tudd különböztetni az álmodozást a valóságtól.Nyugodtan képzelődhetsz,nem oszt,nem szoroz,nem befolyásolja azt hogy mi történik veled az életben.
2010. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
De megpróbálhatod bevonzani az agyad akaratával a lottó 5-öst,szólj ha sikerült.
2010. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz a kérdésedben van:félsz attól,hogy nem fog teljesülni,amiről fantáziálsz.Lehet,hogy épp ezért nem is teljesül.

A másik,hogy talán olyasmiről fantáziálsz gyakran,ami eleve lehetetlen dolog.

Meg vedd számításba azt is,hogy sokszor épp a mi érdekünkben nem történik meg,amit szeretnénk,mert amire vágyunk,az számunkra nem lenne jó.

Szóval,elérhető célokat tűzz ki magad elé és lépésenként próbáld megvalósítani.És ha semmiképpen nem akar sikerülni,teljesülni,akkor nyugodj bele hogy így van jól.És próbálj más úton közeledni másabb cél felé.

Én ismerek pár embert,akik szinte kierőszakolták a sorstól azt,amire nagyon vágytak és egyikük sem járt jól...

2010. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtatóak. Nem vágyok nagy dolgokra, nem a lottó 5-ösön ábrándozom.
2010. okt. 18. 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
És ne keverd össze az álmodozást,és a terveket.Tervezni és megvalósítani,nem pedig ábrándozni.
2010. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha megvalósítani próbálnám, attól tartok, rámenős lennék.
2010. okt. 18. 14:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Na látod,te tartod magad vissza attól,hogy megvalósuljon.Emberrel kapcsolatos dolog?Akkor ne aggódj,ha tényleg rámenős lennél és ez nem tetszik az illetőnek,akkor azt úgyis tudtodra adja valahogy.
2010. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
nyugi nekem ugyan ez :D van 1 lany aki nagyon tetszik 2* határoztam el nagyon hogy elhivom "randira" suli utan es pont azon a 2 napon nem jott suliba... de ez csak 1 a sok kozul. voltak meg erdekes dolgok e tekintetben, de en is igy vagyok. neha ugy erzem hogy ha nem akarok vmit akkor arra kell gondoljak meg azt kell elkepzelnem es akkor biztos hogy nem ugy lesz :D
2010. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez van velem. :) Pedig jobb lenne, ha fordítva lenne. Akkor ne gondoljunk rá és megvalósul! :) Mi az "antivonzás törvényét" bizonyítjuk.... :S
2010. okt. 18. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!