Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az, hogy mire gondolok,...

Az, hogy mire gondolok, befolyásolja a dolgok alakulását?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy túlbonyolítom a dolgokat, de arra jöttem rá, hogy ha valamit nagyon szeretnék, (tegyük fel, összejönni egy bizonyos pasival) és elképzelem, hogy mi lesz, ha találkozunk, mi lesz, ha ide meg oda elmegyünk, akkor sosem úgy alakul, sőt, nem is jövünk össze, nem keres, tehát semmi nem jön be abból, amit én elképzeltem. Mindig fantáziálok, de soha nem valósul meg. A kérdésem az, hogy ti is csináljátok ezt? Nálatok bejön amit akartok? Én már nem merek fantáziálni, mert félek, hogy akkor nem fog beteljesedni.

Egyébként pozitívan állok a dolgokhoz, és egyszer azt hallotam, hoyg amire gondolunk, rákoncentrálunk, azt "bevonzzuk", de nálam mindig az ellentéte van.


2010. okt. 18. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kérdés is hülyeség!


Már hogyen befolyásolná, vagy te nem gondolkodsz mielőtt cselekszel?

2010. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a kélrdésedre is válaszolok, semmi köze a gondolkodásnak ahhoz amit te csinálsz!


Azért nem siekrülnek a dolgok amiket "elgondolsz" egy pasival, mert abban te vagy csak a főszereplő, de közben nem is ismered a pasit, nem tudod, hogy ő hogy gondolná, szóval az egész "ügymenet" nem interaktív csupána te vágyaid, és dolgaid kivetítése a másikra.


Ezt meg egy idegen önzőségnek veszi, meg az akaratod ráeröltetésének, betolakodásnak, vagy bárhogy nevezhetném.


Erre jóhogy az lesz aztán a reakció, hogy le se fog szrni.


Érted már?


Legyél érdeklődöbb a másik ember iránt, és ne csak önmagadat nyomjad bele a másik arcába padlógázzal, ha akarja ha nem.


Akkor majd működni fog!

Ez is egy kommunikéció, de úgy nem lehet társalogni, ha mindíg csak te beszélsz, a másik szóhoz sem tud jutni.

2010. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalat : Ha valamit nem akarsz akkor mindenképpen az fog történni, amit nem akarsz!

Nem tudom, hogy fordítva sikerülhet-e, de próbáld meg és hátha bejön.

2010. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Pont ennek az ellentétét szeretném elérni, de a tapasztalatom nekem is épp az, ami neked.
2010. okt. 19. 22:37
 15/16 anonim válasza:
Határozottan működik az, ha gondolsz valakire, vagy valamire és valóra válik, vagy találkozol adott személlyel. Én egy sráccal nagyon jól éreztem magam és szerettem volna látni még egyszer az életben. Tudtam, hogy egy éven belül látni fogom még egyszer az életben. S valahol éreztem ezt az 1 évet, mint időintervallumot. Működött. 3 hónap sem telt el, egy forgalmas csomóponton szembejött velem egy Budapest nevű kisvárosban, ahol ugye a találkozás esélye 1 a milliárdhoz. S hát mondhatom, nincsenek véletlenek. Amire gondolsz, amit szeretnél, ami folytonosan az eszedben jár, az valóra fog válni! Vigyázz hát mire gondolsz :-)
2010. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De jó neked.... :)
2010. okt. 20. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!