Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Puszta véletlen vagy a vonzás...

Puszta véletlen vagy a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állok és alapvetően az volt a célom, hogy a jelenlegi otthonom közelében találjak albérletet.

Volt egy nekem nagyon tetsző lakás, ahol tenyleg el tudtam volna képzelni magam, de valamivel messzebb volt a jelenlegi környéktől. Nagyon csalódott voltam, mert végül nem engem választottak. Nem is volt kedvem folytatni a keresést. Három-négy nappal később beszélgettem egy ismerősömmel (kb 1 hónapos ismeretség) és kiderült, hogy éppen januártól kiadja a lakását, ráadásul 3 perc sétára van a jelenlegi otthonomtól. Megnéztem, tetszik is a lakás, így gyakorlatilag erőfeszítés nélkül sikerült a környéken lévő új otthont találnom.

Szerintetek ez puszta véletlen? Vagy lehet, hogy bevonzottam?



nov. 28. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Vonzás törvénye
Puszta véletlen
28 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Mi vagy te mágnes, hogy bevonzad ezeket? Ez szimpla szerencse volt, örülj neki!
nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el, hogy csináltad mert én is kineztem egyet 😀
nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
amikor valamit nagyok akarsz akkor befeszülsz, behúzod a kéziféket, ellenállásban vagy igy nem lehet semmit sem eléri, ha kiengeded a kéziféket ellazulsz, akkor már könnyeb bármi eléri, igy érthető?
dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!