Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Önprogramozás, önhipnózis...

Önprogramozás, önhipnózis hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

A tudatalatti felülírása, beprogramozása, gyorsan....

Milyen módszerrel lehet?


jan. 3. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég bonyolult dolog, az agykontroll erre nem alkalmas, és mire megtanulod, az hosszadalmas folyamat, sok idöbe telik, mire az alapokat el tudja valaki sajátítani.

Emellett a " tudatalatti felülírása, beprogramozása" nem létezö lehetöség, Kisebb dolgokat tudsz változtatni, mindent vagy alapvetö tulajdonságokat nem.

Másrészt nagyon nem mindegy, milyen megfogalmazásokat alkalmazol, mert sokkal többet árthatsz, mint amennyit esetleg használ.

jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Instant módszerrel nem lehet. Az már kizárja, hogy hiszel benne annyira, hogy hajlandó vagy energiát, időt belefeccölni.
jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Meditálás, gondolkodás.

Olyan fura, ha nekem 12 évesen magamtól ment, mások hogy kérdezhetik meg felnőtt fejjel? Konkrétan elkezded programozni, amit szeretnél, és fejted magadat, hogy milyen tudatformációk működnek, amivel rövid és hosszútávon aktívan, erősen építed át nem vágyottról vágyottra a reflexeidet. Ez annnnyira alap. Enélkül hogyan akartok kapcsolódni másokhoz? Hisz nem tudtok beszélni, nem tudjátok mit csináltok, hogyan beszéltek, viselkedtek, cselekedtek, gondolkodtok, mi a gondolatotok, és mennyire hogyan a sajátjaitok, hogyan éreztek, mi a valós, mi az elérhető, milyen nagyságok és szépségek léteznek bennetek, amit csak el kell érni, mint a bicikli tanulás, hogy tanulod gyerekként kis ideig, és utána kész 80 évre szóló tudás. Hogy lehet enélkül életben maradni? Hihetetlen mekkora értéktelen, felszínes anyagi ráérzésetek lehet, hogy ilyen alap tudás és gyakorlottság nélkül funkcionáltok ezen a bolygón. Én enélkül rég megpusztultam volna.

jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ÉN meg azt nem tudom elképzelni, hogy ekkora arroganciával es felsőbbrendűségű komplexussal hogyan marad valaki életben...
jan. 3. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Bemész tudatos álomba, keresel egy embert es beszelgetsz vele
jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas a tudatalatti. Programozással csak a felületét kapargatod. Helyette önismeretre törekedjél, ismerd fel a mintáidat, az életedben lévő ok-okozatiságot és akkor jobban rálátsz hogy mit-miért csinálsz, hol hibázol, mi mozgat, stb.
jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan? Ezt a szót felejtsd el! Évek!
jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudatalattit csak képekkel meg érzelmekkel lehet programozni

Ha csak úgy magadba mondogatod hogy jo vagyok, gazdag vagyok, szep vagyok az szart se ér

jan. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!