Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek mit kene tennem?

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Mar irtam ezzel kapcsolatban ide de van egy exem akivel lassan 2 eve szakitottunk az elso fel evben eszembe se jutott (1 honapot voltunk egyutt kb) aztan utana rendszeresen almodtam rola, sokszor talalkoztunk veletlenul. En ismerkedtem tovabb volt 2 kapcsolatom de mindig o volt az eszemben (ez a fel ev utan volt) aztan a hosszabbik kapcsolatomban rengeteget almodtam vele. Most hogy annak is vege es hiaba probalok ismerkedni mert semmi nem jon ossze arra gondoltam hogy mi van ha a sors azt akarja hogy egyedul legyek hogy ujra legyen neki hely az eletemben. Nem rosszul valtunk el, butasag miatt es ezt o is elmondta hogy hiba volt.

febr. 26. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, aztán kiderült hogy az anyja kötést rakott ránk, valami papnő volt folyton ő járt az eszembe pedig nem akartam állandóan róla álmodtam minden kapcsolatom zátonyra futott. Elmentem egy szakemberhez, mert azt hittem valami karma dolog aztán ő látta a kötést, levette, onnantól megszakadt bennem az utána való vágy és nem sokkal összejöttem a már jelenlegi férjemmel, azóta eszembe se jut szerencsére.
febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ezeket csak bebeszéled magadnak.

Ha lenne rendes elfoglaltságod, ami leköt, eltereli a figyelmet, egy idő után elfelejtenéd.

Vagy tedd azt, hogy felkeresel egy szélhámos spiritisztát, aki jó pénzért hazudozik neked olyanokat, amit te hallani szeretnél.

Ettől te megelégedsz és jóra fordul a sorsod.

febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tak ***** válasza:

Erős elhatározás volt hogy együtt nem jó az exeddel,külön is váltatok,attól függetlenül,hogy belátom,azt mondom...

Ha azon buktak a későbbi kapcsolataid is,mint az elsővel,és már nem bánnád,lehet jó.

De nem kell azért egy rossz cipőt hordanod,hogy ne járj mezítláb.

febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!