Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik a Vonzás?

Hogyan működik a Vonzás?

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy konkrét vágyam, amit megfogalmazok, és hiszek benne, hogy sikerülni fog, akkor ezt a vágyat el kell engedni, vagy lehet róla álmodozni? Mert az az érzés van bennem, hogyha nem engedem el, akkor nem hagyom, hogy kibontakozzon.
márc. 23. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha akarsz valamit, akkor arról ábrándozol. Elképzeled.

De ha meg is akarod kapni, akkor hinned is kell az elképzeléseidben.

Ez a vonzás könyebbik része.

De attól, hogy vizualizálsz, fantáziálsz valamiről és valakiről még nem lesz automatikusan a tiéd. El is kell hinned, hogy az a valami vagy valaki neked lett szánva.

Ez a vonzás első része, könnyebbik része. Az univerzum vagy Isten szemében ez nem azt jelenti, hogy jól van, akkor ezt neked adom. Nem, ez a rész csupán arra elegendő, hogy te magad válj írelhető közelségébe annak a valaminek vagy valakinek a számára amire vágyakozol.


A második része a nehezebb. Itt a valamit vagy valakit kell magad számára elérhető közelségbe hozni. Ez az a rész, ahol a gondolatok és szavak után a tetteknek kell beszélniük. Ugyanis hiába álmodozol, vizualizálsz álmaid munkahelyéről, ha nem adod be az önéletrajzodat. Hiába álmodozol álmaid férfijáról vagy nőjéről, ha nem próbálod meg elcsábítani, randira hívni. Hiába fantáziálsz egy jobb kocsiról, ha nem vagy hajlandó fizetni a törlesztőrészletet. A második részben lépni kell. Tenni kell.


Alapvetően ebből a két részből áll össze a vonzás. te közelebb mész valamihez, majd megragadod és magadhoz vonzod.


Amiről nem szoktak beszélni ezek a guruk, az a taszítás törvényszerűsége. Hiába húznál magadhoz valamit, ha egyben a tetteiddel taszítod is. Hiába álmodozol egy tökéletes párkapcsolatról, ha közben példáúl egy drogfüggő magatartással ezt ellehetetleníted. Ilyen esetben előbb meg kell szüntetni a taszító erőhatásokat. Tehát ebben a példában amit az imént említettem célszerűbb egy drogrehabot bevonzani. Hogy megszüntessük a taszító hatást a fő célunktól.

Vagy egy másik példa. Te mondjuk buszsofőr akarsz lenni. Vizualizálsz, sőt buszozol, hogy bevonzzad a légkört. Odateszed magad, de nem veszed észre, hogy nem a soför ülésben ülsz. Mert egy buszsofőr állást úgy tudod bevonzani, ha a buszvezető székben foglalsz helyet. Tehát nyilván el kellene foglalnod egy sofőr pozíciót ahhoz, hogy te buszt vezethess. Egy busz sofőr tanfolyam. Ehhez ugye pénz kell. De a sofőrködés munka. Így előbb munkába kell állnod, hogy tudj félre rakni és elvégezd a képzést. Aztán beadni az önéletrajzod egy busztársasághoz.


Vagy másik: Sikeres író lennél.

Előbb olvass sikeres könyveket, hogy megértsd, hogy mi is kell a népnek. Mert ha megérted mitől sikeres egy könyv, akkor támadnak sikeres gondolataid. De ettől még nem leszel író. Ahhoz ugyanis írni kell. kiadót keresni.


Tehát nem lehetsz lottónyertes sem, ha nem adod fel a lottószelvényt. Megjegyzem a lottónál a fő célja az embernek az, hogy megnyerje a lottót. Így ez kizárja azt, hogy az emberből lottónyertes legyen, mivel aki egyszer megnyerte a lottót, annak már nem az a fő célja, hogy megnyerje a lottót.


Vannak ilyen önkizáró helyzetek. Mert a tudatállapotodat kell előbb abba a helyzetbe alakítanod, mely akkor van meg, ha már megvalósult a helyzet, amit el kívánnál érni. Ez alaptörvénye a vonzásnak. Ez az első megvalósítási rész szerves része.

Tehát ha sikeres író akarsz lenni, meg kell értened egy sikeres író gondolatvilágát. A saját gondolat világodat is hasonlóra kell szabnod. Tehát a te gondolkodásod legyen egy sikeres író gondolkodása.


Én a magam részéről így tudnám szemléltetni a vonzás mibenlétét. Megjegyzem én hétköznapi dolgok mellett tettem le a voksom. Békés élet, kiegyensúlyozott élet, ülő munka, de néha álló, vezető pozíció, sőt isten közelsége. S lám, szakácsból targoncavezető lettem, aki hisz istenben. Elvált apa lettem, de leszoktam a kábítószerről.

Mindent egybe vetve én meg kaptam, amire vágytam, pontosan azt kaptam, amit bevonzottam. Tulajdonképpen jól érzem magam a bőrömben és azt látom, hogy a szeretteim is jól érzik magukat. Mert a legfőbb vágyam az volt, hogy hétköznapi emberként találjam meg a lelki békémet és élvezzem a mindennapokat. Meg lett.


Vigyázz mit kívánsz!

márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a vágyad?
márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magnetizmust kell sugároznod magadból és akkor magához vonzza az adott dolgot.
márc. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!