Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jól elcsaptam a gyomrom... Ki...

Jól elcsaptam a gyomrom... Kirúgtam a hámból,mindent összeettem.Van valaki aki időközönként kontrollálhatatlan falási rohamokkal küzd? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Falási rohamom van időközönként, ma is megettem 2 csokit, 20 dkg chipset, 1 liter tejjel müzlit, sajtos- tejfölös lángost.

Ezek csak a nasik voltak a 3 főétkezés mellé.



2023. okt. 4. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nézesd meg a vércukrodat.
2023. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Az én megoldásom az, hogy 28 éves felnőtt, nem pedig 8 éves gyerek, így tudom kontrollálni a cselekedeteimet, tehát nem zabálom magam rosszullétig, mert nem vagyok ostoba.
2023. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami hiányzik szerintem az életedből, amit a kaja által megadott "öröm" pótol. De ki tudja...ezt csak te tudod kideríteni, mi áll ennek a hátterében. Nagyon fontos lenne feltárni ennek a lelki okát.
2023. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ahogy a 3as mondja, a 2es csak bántani akart, a felnőttek is lehetnek étkezési zavarosak, és ez az. Nekem is ez van de épp küzdöm le.


Szerintem egyél rendes kaját, ha eszel húst az nagyon jó mert a csirkemell laktat és kevés a kalóriája, én nem szeretem úgyhogy nekem nehezebb :D De csirkés zöldséges ételeket egyél, tojást, legyen sok fehérje az étkezésedben és kevesebb cukor meg szénhidrát, mert attól még éhesebb leszel. A lelki okairól beszélhetünk privátban ha gondolo.

2023. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el pszchológushoz, ahol felderítitek, miaz ok, amiért falnod kell.
2023. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha a vrécukrod rendben és nicns evészavarod akkor az egészséges étkezés segít.

rendes reggeli, bőséges ebéd, valami uzsonna és vacsi is. egészséges alapanygaokból elegendő menyniségben. ha rendszeresen eszel és olyat ami táplál és jóllakat akkor elf ognak tűnni a rohamok. csoki után jól se laksz és még többet kívánsz, azzal nem mész sokra

2023. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!