Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan javíthatok a szememen...

Hogyan javíthatok a szememen agykontrollal?

Figyelt kérdés

Semmit nem tudok a hasonló ezoterikus gyakorlatokról, de úgy hallottam javítható, meg szeretném kérdezni hogy, mit kell tennem, mire kell gondolnom, stb.

Rövidlátó vagyok, már -3-mas a szemem. Szemgyakorlatokat is végzek.

Köszönöm a segítséget.


2011. jan. 5. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Sharingannal.
2011. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
diator ha holmi gagyi animés poénkodást akartam volna hallani, humor témakörben nyitottam volna a kérdést.
2011. jan. 5. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg az esettanulmányok.hu-n, keress ott rá, vagy kérdezz meg ott valakit, szerintem ott több segítséget kapsz.

Amúgy valószínűleg lehetséges, amit szeretnél, kitartással, sok munkával, de én ebben nem vagyok profi, nem akarok hülyeséget írni.

2011. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól látok... jó a szeme... egészséges a szemem... élesen látok. Ezeket mondogasd, egész nap. Azt hiszem valahogy így működnek ezek.
2011. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként komolyan gondoltam, amúgy meg szinte manapság minden káros a szemre.

Szóval inkább pihentesd, de úgy mond használd sokat de sokat is pihentesd, stb. Attól függ mik a terveid a szemeddel. Vannak kontaklencsék is, vagy napszemüveg ami védi. Vagy a leggyakoribban használt a olvasó szemüveg...


Am szerintem tényleg létezhetnek ilyen szemek


[link]

2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


diator: szerintem a Sharingan kifejezetten Naruto találmány, legalábbis máshol még nem hallottam róla. Ez nem egyfajta chakra-dolog, ami más animékben, rajzfilmekben, filmekben is előfordulhatna. Bár ki tudja.

Nem szemüveget akarok én, legalábbis jó lenne javítani a szememen. Tenyerezéssel, napoztatással, szemgyakorlatokkal úgy hírlik lehet. Az egyik osztálytársam szeme így javult 1 dioptriát. Én minden eszközt szeretném megragadni, ami ingyenes.

2011. jan. 6. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Tokeletes latas c. konyv a segitsegedre lesz.

Talalsz benne gyakorlatokat, amiket naponta kell vegezned.

2011. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Lézerkezelés?
2011. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

00:38 Köszi, szerintem azt már egyszer láttam, és aszerint is végzek gyakorlatokat. A táplálkozás részt nehéz lenne betartanom persze. :D


Egyszerű huszonéves fizeted? :D

2011. jan. 7. 23:50
 10/10 anonim válasza:

van egy technika. az elmetükre.:)

lemész alfába, magad elé képzelsz egy fekete keretet, amiben pl. hunyorogsz,szemüveget hordasz , majd elképzelsz egy fehér keretet amiben nem használsz már szemüveget/kontaktlencsét ! sok sikert:)

2011. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!