Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha orgazmust tudok kiváltani...

Ha orgazmust tudok kiváltani magamban pusztán a gondolatom erejével, akkor ez jelent valamiféle szokatlan kontrollt a testem felett?

Figyelt kérdés

Ezt értsétek úgy, hogy éppen pár perce teljes nyugalmi helyzetben, a kisujjamat se mozdítva sikerült annyira koncentrálnom, hogy a pulzusom megemelkedett, elkezdtem remegni (nem azért mert feszítettem, ilyenről nincs szó, hanem mert izgult a testem ahogy egy aktus során tette volna) és eljuttattam magam az orgazmusig. A külső szemlélő számára kb úgy mintha csak nyugalomban (a remegést leszámítva) aludnék...


Tudom ez nem hangzik valami csodaszerűen, de érdekelne a véleményetek, hogy vajon ezt értékelhetem úgy, hogy "jól tudok hatni a saját testi folyamataimra", vagy egy hétköznapi dolgot tapasztaltam meg most először a nemi érésem után 6 évvel, amiben semmi extra?


(Pl nekem azért ez egy relatíve jó bizonyíték arra, hogy a saját gondolatunk erejével tudjuk befolyásolni a szerveink működését... Még ha nevetséges is a kis bizonyítékom, mégiscsak a gondolataimmal sikerült a vérnyomásom felcsavarni, és 1-2 mirigyem aktiválni :D)


2011. jan. 11. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem ne élj párkapcsolatban , tökéletesen ellátod magad is a nemi élvezeteket ....:D

2011. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el Amerikába. Ott beletennének valami műsorba. Egy, KEtto Három, MÚKODJ!- és múkodsz.
2011. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez most kamu?

Ha nem, akkor dúúrva...Ez egyáltalán lehetséges? Hogyan...???

2011. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem hülyeség. Én olvastam egy nőről aki pusztán a gondolatával bármikor, bárhol a csúcsra tudta magát juttatni, de erre bárki képes lehet. Meg kell tanulni a gondolatunkat irányítani és így bárki képes lehet az orgazmusra. Valakinek tanulni kell ezt. Én még sosem próbáltam. Mindenesetre le a kalappal, hogy neked ily képesség megvan alapból és nem kell tanulnod sem ill hosszabb és nagyobb koncentrációt belefektetned. Használd ki ezt a lehetőséget, de azért a párválasztás ne maradjon el. :D Ez a képesség viszont lehet saját kis titkod. ;)
2011. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Szóval nem kamu, neten én is utánakeresgéltem angolul és ahogy nézem többségében nők vannak, akik képesek erre, de férfi példáról is olvastam...

2011. jan. 12. 09:19
 6/7 Juan_Carlos ***** válasza:
Elég ha arra gondolsz, hogy ugyan ez történik, amikor álmodban van orgazmusod. Tulajdonképpen ott is az elméd irányítja a testedet, a gondolataid segítségével éred el. A különbség csak annyi, hogy te ezek szerint ébren, tudatosan használod ezt a képességet.
2011. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azonnal keresd föl Kovit!

Érzem, hogy szerződést fog neked ajánlani:-)))))

2011. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!