Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el lehet ilyet...

Agykontrollal el lehet ilyet érni?

Figyelt kérdés
Hogy valaki szeressen téged.Vagyis hogy ő változzon,de a te akaratodból?És hogy működik ez az egész?Internet segítségével hol lehet megtanulni?
2011. jan. 16. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet ne akarj manipulálni. Nem tudom lehet-e egyáltalán ilyet csinálni, de neked nem lenne rossz maga a tudat, hogy csak azért van veled, mert ily módon befolyásoltad?
2011. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó itt nem teljesen erről lenne szó, igaz nagyon úgy tűnhet ... ők ketten azok az emberek akiket mindennél jobban szeretek és bármit megtennék értük.De ha mondjuk sokat gondolok rájuk és arra hogy jóban vannak velem akkor tényleg jóban lesznek?Nem akarom hogy én legyek a mindenük,csak hagy legyek az életük része,úgy ahogy mások.Csak tekintsenek úgy rám ahogy még néhány olyan emberre akik nem tettek semmi különöset értük,csak számítsak nekik.
2011. jan. 16. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Akarata ellenére nem lehet senkit befolyásolni.


Ha ők is akarják, nyitnak feléd, akkor megkönnyítheted a kapcsolatotok kibontakozását, van egy olyan AK technika, hogy üzenetküldés a másiknak, és ezzel lehet kérni őket(befolyásolni nem), és ha fogékonyak a kérésed iránt, akkor várható változás.


Szerintem nagyjából az összes AK könyv fent van a neten, meg lehet belőlük tanulni, de nem egyszerű.

2011. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne :) Azt szeretném,ahogy most itt olvastam "bevonzani" őket az életembe.Vagyis hogy számítsak nekik,egy kicsit. Ahogy mások. Egyébként ők úgy veszem észre nyitnak felém és képesek lennének rá,csak nem tudom nyíltan a tudomásukra hozni...de ha ez beválna nagyon jó lenne:)
2011. jan. 16. 22:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már csak meg kellene találnom ezeket a könyveket.
2011. jan. 16. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit, és ha legközelebb gépezek (holnap vagy holnapután) elküldöm, ha addig nincs meg. :)
2011. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Megváltoztatni egy ember érzéseit és akaratát, azért mert azt akarod, hogy megváltozzon nem lehet!

A változást első sorban a hozzáállásod megváltoztatásával tudod elérni.

Vizsgáld meg mi az igazi célod ezzel a kapcsolattal,fogalmazd meg jelen időben, hogy ezzel az emberrel kiegyensúlyozott kapcsolatban élsz, szerelemben, megértésben békében és ezért Te tegyél.Ez a vonzás törvényén alapul."Képzeld el hogy így van és előbb utóbb így lesz."

Ezen felül alkalmazható az agykontrollos szubjektív üzenetküldési technika is, de ezzel csak pozitív töltetű gondolatokat sugározhatsz át neki, amivel el tudod érni, hogy szeretettel gondoljon rád, fogja a jeleket és érezze, hogy mennyire szereted.

Az akaratát nem befolyásolhatod, maximum a szemét tudod felnyitni.

A technika pontos leírását e-mailben el tudom küldeni.

Nekem bevált, és szeretem is használni.

2011. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Agykontrollal nem lehet másokat befolyásolni, csak magad.

Egyet lehet csak, ha ők tudják, hogy agykontrollozol az érdekükben, akkor talán változnak valamit.

2011. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!