Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testelhagyás rendszeres...

Testelhagyás rendszeres meditáció hatására? (lennt)

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 20:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
szóval nekem egyszer volt,és éjszaka kiléptem a testemből,de megijedtem mert nem tudtam mi fog történni,talán nem térek vissza,vagy nem találok vissza,ki tudja hova megyek egyáltalán... nektek volt már ilyesmi? volt bennetek félelem?
2010. máj. 9. 20:17
 2/16 anonim válasza:
Velem még sosem volt ilyen, de nagyon érdekelne, hogy hogyan történt, mit csináltál! Le tudnád írni?
2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
:O Nekem még soha. Hogy csináltad? Milyen érzés volt?
2010. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is érdekelne, hogy hogyan csináltad?!
2010. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt,de nekem nappal.Nem tudok meditálni,csak ellazult állapotban voltam,és hirtelen láttam magam felülről.Én is beparáztam,ha jól emlékszem meg se tudtam mozdulni,és csak nagy nehezen sikerült visszazökkennem.Ha valaki rendszeresen meditál,simán megtörténhet,de az a tuti mikor az ember nem ijed meg:)Szívesen átélnék egy ilyet,állítólag tök megváltoztatja az embert,a világról alkotott képét,ha érzékeli a lélek végtelenségét:)
2010. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezt tök jó lehet! :)
2010. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! leírom,hogy sikerült:rendszeresen meditáltam+energiagyűjtő módszereket alkalmaztam.Victor Sanchez-Don Carlos tanításai c.könyvében le van írva,hogy lehet energiát gyűjteni-innen vettem én is a módszereket.nem tudatosan történt a dolog.éjjel melegséget és bizsergető energiát éreztem magamban,felébredtem,és kiléptem a fizikai testemből.könnyű,boldog érzés volt,fizikai korlátok nélkülinek éreztem magam...a kezem átlógott a falon miközben az ágyon feküdtem!:) az asztráltestem ami kilépett a fizikaiból,hirtelen elindult fogalmam nem volt,hova és miért épp ezért ijedtem meg...ugyhogy visszairányítottam az asztráltestem a fizikaiba.ennyi röviden.
2010. máj. 10. 18:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Figyelj. amit átéltél, nagyon kecsegtető és nem kell megijedni. Minden megy a maga rendjében, bár ez renden kívüli állapot a még élőnek, ezért ijedtél meg, érthető :) A meditációtól nem lehet. Ne izgulj, ne hagyd abba. A meditáció a Csen állapotát idézi elő, ami alkalmas az általad leírt energiagyűjtéshez. De veszélyes dolog kilépni a testedből szándékosan (!), mert esetleg nem tudsz visszajutni, ami számodra nem lenne nagy baj, de a tested még él, ezért kómaszerű állapotba esel, és nem igazán jutsz ki belőle. Tehát egy, a szellemvilág (halott állapot) és a fizikai világ (élő állapot) között maradsz, és nem hiszem, hogy ki lehet jutni...

De klassz lehetett átélni :) Valószínűleg a többletenergia miatt történt, a melegséget hol érezted? a hasad környékén? Mert akkor az alsó tanteinbe gyűjtötted, és ettől lehetett (ha érdekel, akkor olvasgass a Chi-kung után).

2010. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ! igen a hasam alsó részében éreztem a melegséget.(gondolom azért mert szexuális energiát is gyűjtöttem)a chi-nem utána nézek!
2010. máj. 11. 17:17
 10/16 A kérdező kommentje:
Chi-nek:)
2010. máj. 11. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!