Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Hogyan...

Agykontrollosok! Hogyan tudnék pozitívabban gondolkodni?

Figyelt kérdés
Hiába gyakorolom naponta többször az elme tükrét, és figyelek rá, hogy mit gondolok/mondok, a bal agyféltekém mindig "belekotyog", és nem engedi, hogy igazán elhiggyem, hogy a jó dolgok megtörténhetnek. Mit tehetek ez ellen?
2011. febr. 19. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
én is túlzott racionalizmus nevű korbetegséggel kűzdök ,és tényleg azon vagyok hogy növeljem a hitem ,de a suli meg az emberek akik körülvesznek ,csak röhögnek az ak-n boldogtalan vagyok:(
2011. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Talán ha tudnád, hogy Isten végtelenül szeret, és segíthet neked. Helyre kell tennünk magunkat a világban, hogy otthon lehessünk. www.tlig.org/hu
2011. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Istennel nincs semmi probléma, én magamban nem hiszek, úgy pedig hiába programozok akármit is, nagyon kellene hozzá a hit. :/
2011. febr. 20. 12:06
 4/9 BlackSword ***** válasza:
27%
ÓÓÓÓ.... Akkor én nagy mestere vagyok ennek, mert mindenféle jeditrükk nélkül is tudok pozitívan gondolkodni...
2011. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Állj meg és nézz körül. Vedd észre azt a sok jó dolgot, ami mellett eddig elsiklottál, ami jó megtörtént veled. Lehet hogy ezek nagyon aprónak tűnő dolgok. Lehet ez akár csak annyi, hogy nem fáj a fejed. Vagy egy szép madárdal reggel. Azok, akik tudnak pozitívan gondolkozni, nem feltétlen gazdagabbak, sikeresebbek a többieknél, de észre tudják venni a jó dolgokat amik megtörténtek velük, és arra tudnak figyelni. Sose vedd természetesnek, ha valami rendben van, valami szép. Nagyon dühösek tudunk lenni ha egy pohár eltörik, és észre sem vesszük azt a 100 másik napot amikor nem tört el pohár. A mai nemzedék elkényeztetett és hálátlan. Ismerjük fel milyen gazdagok vagyunk, és szebben látjuk a világot.


Ami az agykontrollt illeti, vigyázz vele. Ami rajtad múlik, az az erős elhatározással megteheted agykontroll nélkül is. Ami rajtad kívül áll, ami a szellemi világon múlik, ott két erőhöz csatlakozhatsz. Istenhez, vagy a démonokhoz. Vigyázz, mert a démon sosem írja a homlokára kilétét. Istent pedig nem irányíthatod, csak alázattal kérheted. Ezért az általad vágyott dolgot nem várhatod el, csak gyermekien bízhatsz benne. Az agykontroll a saját akaratodat, vágyaidat segít mindenen keresztül vinni, ez pedig bármilyen ártatlannak tűnik, a Káosz útja.

2011. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

BlackSword: szarkazmusnak kicsit gyenge, dolgozz még rajta! ;)

Utolsó hozzászóló: köszönöm a pozitív gondolatokat. Hagy kérdezzem meg: te végeztél agykontroll tanfolyamot? Mert szerintem az agykontrollnak az égvilágon semmi köze nincs természetfeletti erőkhöz, Istenhez, démonokhoz, egyszerű "trükökket" tanít, hogy jobban érezd magad.

2011. febr. 20. 16:53
 7/9 BlackSword ***** válasza:
47%
Ez nem sz7arkazmus, hanem tény... Nem agykonTROLLozok, és mégis észre tudom venni az élet apró ötömeit... Ráadásul nem is görcsölök rá, mint Te... Talán éppen ez a titka a jó közérzetnek, meg a pozitaív hozzáállásnak, hogy nem kell semmiféle görcsölt jedi elmetrükk...
2011. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, azt hiszem, félreértettél. Nem az agykontrolltól várom a jókedvet, meg a pozitív gondolkodást. Ezek lennének a feltételei annak, hogy bármit el tudjak érni agykontrollal. Egyébként meg nincs benne semmi jeditrükk meg hókuszpókusz, egyszerű tényeken alapszik az egész, olvass utána, ha nem sajnálod rá az időt.
2011. febr. 21. 13:14
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem végeztem tanfolyamot, fiatalkoromban olvastam Sylva könyveit és akkoriban próbálkoztam néhány gyakorlatával- kíváncsiságból. Később találkoztam az elmélkedő imádsággal, ami nagyon hasonlít ezekre a gyakorlatokra. Van egy nagy különbség viszont. Az agykontrollban azt hiszed, mindent te irányítasz. Idővel viszont a "segítőid" komolyan megviccelhetnek, pedig nagyon ártatlan dolognak indul. Az imádságban Jézussal találkozol, aki nem te vagy. Rajtad kívülálló, de mégis a hozzád legközelebb álló személy. Nem fog átejteni, és nem egyedül kell állnod a világ problémáival szemben. Azzal az Istennel találkozol, aki létrehozott, és aki igazán tudja a béke és az élet receptjét.

Az agykontroll indivídummá tesz, vaqy ebbe a hitbe ringat, de végül is magányos maradsz. Öncélú, de legalábbis öntörvényű. Isten pedig részévé tesz, ahol otthonra lelhetsz, és ez a legnagyobb béke amit meg lehet tapasztalni. Ha az agykontrollban esetleg eléred a célod, új cél kell, mert kiüresedsz. Ha imádkozol, akkor megtanulsz minden körülmények között boldog lenni és bízni. Ma az agykontroll útja biztosan vonzóbbnak tűnik, de mégis a végtelen sok indivídum útja, a káosz útja.


Az ember lelke nagyon sokmindent érez, sokmindennel küzd, sokmindent nem ért. az egyik úton megerőszakolod ezeket a sok esetben természetes érzéseket, a másik esetben megérted, és megtanulod hova tenni őket.

2011. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!