Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kedves agykontrollosok!...

Kedves agykontrollosok! Megtennétek ezt nekem?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy én "hiszek" az agykontrollban,próbálok is pozitívan gondolkodni, nem görcsösen de mégis szeretném, ha segítene valaki. A dolog, amit szeretnék, hogy teljesüljön: legyen munkám nyárra.(diák vagyok) Elég nehéz nekem a nyár mindig, mert ilyenkor nincs ösztöndíj (az se sok, de azért mégis) és nem akarok mindig a szüleimtől kérni:( Valaki megtenné, hogy "programoz" nekem munkát?

Köszi a segítséget!


2011. júl. 2. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Kérlek add meg a neved és a születési dátumod!
2011. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

"A dolog, amit szeretnék, hogy teljesüljön: legyen munkám nyárra.(diák vagyok) "


Komolyan úgy véled, hogy ehhez agykontroll kell, méghozzá egy külső személytől?


Egyébként ha bejött, akkor valaki "programozzon" nekem egy kis vityilót a Svábhegyen :)

2011. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

De ezt hogy képzeled el?

Hogy majd itt segítenek és valaki egy szép napon bekopog hozzátok hogy gyere dolgozni?

2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy aki nem tud továbblépni az agykontrolltól, annak nincs is mit kontrollálnia.
2011. júl. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
juujjuuu ha ez igy menne...akkor en kerek 3 bomba csajt,most/pillanat az ajtoba,1 ferarrit a garazsba es egy nyaralot a Karib tengeren...
2011. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!