Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok vagy bárki,...

Agykontrollosok vagy bárki, aki ért a vonzáshoz! Hogyan kell valamit „megrendelni” aztán „bevonzzani”?

Figyelt kérdés

Helyenként azt olvastam, hogy elég, ha valamit elképzelek magamnak, és aztán hiszek benne, hogy úgy is lesz, de nem kell minden nap erre gondolnom, engedjem el, csak bízzak benne. Máshol azt írták, hogy pontosan fogalmazzam meg, akár írjam le, hogy konkrétan mire vágyok ( rendeljem meg az univerzumtól) , és minden egyes nap gondoljak erre. Ismételgessem magamban, hogy ezt és ezt szeretném, ez és ez így fog történni, akár reggelente olvassam fel a papírkámat, hogy így a tudatom és a tudatalattim részévé váljon.

Valójában melyik a bevált módszer?

Én a páromat szeretném visszavonzani, illetve bevonzani azt, hogy újra belém szeressen, visszajöjjön hozzám és ezen túl jobb legyen a kapcsolatunk. Hogyan csináljam? „ Azt akarom, hogy visszajöjjön hozzám a párom” vagy „vissza jön hozzám a párom” ? Úgy hallottam, ez sem mindegy.

Nem szabad arra gondolnom, hogy milyen jó VOLT eddig, arra kell koncentrálnom, hogy milyen jó LESZ?

Ti hogy csináljátok, mit tanácsolnátok? Nagyon fontos ez nekem, úgyhogy nem kérek olyan válaszokat, hogy hülye vagyok és hagyjam a fenébe az egészet. Szeretnék hinni benne!

Segítsetek, kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat!


2011. júl. 12. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg konkrét személyt nem lehet bevonzani...:(
2011. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is pont erre lennék kíváncsi. o.O
2011. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is akarok rendelni dolgokat, aztán bevonzani. A következők lennének:

- Egy halom pénzt, hogy itthon ülök a s***emen

- Egy jó nőt, aki mindenféle perverzségben benne van

- Gitártudást úgy, hogy hozzá sem nyúlok a gitárhoz.


Engem is érdekelnének a dolgok.

2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem már kétszer is sikerült konkrét személyt bevonzanom, remélem harmadszorra is sikerül, a kettő közül az egyiket, mégegyszer!
2011. júl. 13. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy valamit megszerezz, három dolog szükséges:

1, Igazán akarnod kell

2, El kell várnod hogy megtörténjen

3, El kell hinned hogy megtörténik


Tehát, sosem fogsz megtanulni gitározni gitár nélkül, mert Te is tudod, hogy ez lehetetlen.


Ha a fentiek megvannak, egy agykontrollos technika segítségével meg is szerezheted a kívánt dolgokat.

Menj alfába és teremts egy képzeletbeli képernyőt(Ez egy alap agykontrollos technika. Ahhoz, hogy sikerüljön a bevonzás az alapokat is tudnod kell!)

A képernyő megteremtése után el kell képzelned egy régebbi képet. Például, ha egy személyt akarsz bevonzani akkor először azt képzeld el, hogy azzal a személlyel hogyan búcsúztatok el legutóbb.

Ha ez a kép megvan és biztosan látod minden részletét, told le a képernyődről, aztán alkoss egy másik képet(ami még nem történt meg) amiben találkoztok a személlyel. Ha ez is biztosan megvan, ezt a képet is told le a képernyőről és alkoss egy harmadikat, amiben azt látod, hogy mi legyen a találkozás után. Ha ezt a személyt szereted, akkor elképzelheted, hogy együtt lesztek és boldogok vagytok a kapcsolatban, vagy ha ez a személy egy fontos üzlettárs, elképzelheted, hogy többet találkoztok és a jó kapcsolat miatt kölcsönös előnyökre tesztek szert a munkában.


De ismételném, hogy az alapokat is ismerned kell az agykontrollhoz!

2011. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos volt a válaszod! Gondolkozom rajta, hogy beiratkozom a legközelebbi agykontroll tanfolyamra, addig is próbálkozom magamtól!
2011. júl. 15. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A vonzás törvényéből nagyon szépen kihagytak egy dolgot... ez nem úgy megy, hogy gondolatokkal gazdag leszel és minden jó lesz! Nem-nem! A változásért, a jó létért TENNI kell, nem csak pozitívan gondolkodni! NEM FOG A SÜLT GALAMB A SZÁNKBA REPÜLNI!
2011. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is. Kell hozzá egy telefon és néhány b.ottnagy mágnes. Ha ezek megvannak, szóljál.
2011. júl. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!