Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez a vonzás törvényé...

Miért van ez a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés

Hogyha valamit nagyon szeretnénk bevonzani az nem sikerül. Miért?

Csernus Imre mondta, hogyha ez olyan, mint ha a vizet akarnánk megmarkolni.

De miért?

Légyszi segítsetek!


2011. febr. 25. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A titokkal vigyázz. Amiről szól, az alapvetően igaz, de van benne két hazugság.


Az egyik hazugság a címe. Egyáltalán nem titok, hogy amiről szó van benne, az működik. Sőt, aki foglalkozik a kérdéssel, annak számára nyilvánvaló mindez.


A másik, hogy nem valami idegen civilizáció bűvöletéről van szó, hanem teljesen tudományos dologról.


Ezenkívül nem kell arra számítani, hogy mindig működik. Hosszú távon érezheted a hatását, de konkrét esetben előfordulhat, hogy nem jön be. Fontos dolgokról van szó, de nem érdemes misztifikálni.

2011. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
igazad van, köszi :D
2011. márc. 9. 20:14
 13/19 anonim ***** válasza:

megint en vok, aki leirta, ami bejott, es a kivansaglista, meg minden xd

szal, most megsem jott be minden, es elkeseredtem, mondtam, h erre nem vok kepes... sajnos jottek sorra a rossz dolgok... a srac nem koszont, le se sz@rt, interneten sem valaszolt...

persze, most ismet ossze kaptam magam, es pozitivumokra gondolok, am beszeltem is a gyerekkel, ott valaszolt, lehet, h en bonyolitom tul xd mind1, a lenyeg, h ha magad alatt is vagy, szedd ossze magad... en minden keppen csak baratkent akarom a sracot... sajnos ez is bevalik, de errol nem szeretnek irni... mind1...


am azt, h a titkot tanitani kene... nekem tanitotta egy tanar... vonzas kerdese az egesz...elozo evben felhozta, h hallottunk e rola, iden, meg oktatta... es termeszetesen nekem is volt egy olyan vagy almom, h oktassa vki, aki ert hozza...


nem szabad feladni...meg most is toretlenul hiszek magamban...


(am, h ha vki tudna tanacsod adni, h h oldodjak fel idegen emberek kozelsegeben, annak meg koszonnem xd)

2011. márc. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

04:28

Az "amúgy", "vagyok", "hogy", "mindegy" szavak igényes használata elősegíti ezt a feloldódást. Sok sikert hozzá!

2011. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát...szerintem...könnyen feloldódsz ha szeretettel állsz a dolgokhoz...az, hogy izgulsz, az nem segít, nem old meg semmit, szerintem fölösleges érzés (persze mondani megint csak könnyebb xD) A sikered attól függ, hogy mennyire vagy pozitív! Minden hozzáállás kérdése :D


u.i. köszönöm a helyesírási javításokat, de általában én is így írok (kivéve itt XD) úgyhogy könnyen megértem a válaszoló mondanivalóját :D

2011. márc. 14. 15:09
 16/19 anonim ***** válasza:

en is tobbnyire kiirok mindent, de ezen a gepen, ahol ekezet sincs, neha konnyebb szlengekkel beszelni


:)

egyebkent koszonom a segitseget en is:)

2011. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen :D
2011. márc. 15. 13:44
 18/19 anonim ***** válasza:

15:09 "köszönöm a helyesírási javításokat,"

Ha az én korábbi hozzászólásomra céloztál, abban egy helyesírási javítás sem volt, de más hozzászólásban sem találtam ilyesmit. :)

2011. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

akkor is köszi xD

nekem tök mindegy kik írnak olyan boldog vagyok háháhá

látod fel is pontoztalak, mert jól esett *.*

(olyan mintha bekattantam volna xD)

2011. márc. 15. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!