Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mostanában nagyon könnyen...

Mostanában nagyon könnyen elsírom magam, nagyon érzékeny vagyok. Mit tehetek? 22L

Figyelt kérdés

Nem tudom hova kell kiírni a kérdést, de hátha ti tudtok rá válaszolni. Mások nem nagyon tudnak.

Ha valaki beszól nekem, már elkönnyezem magam. Hogyan lehetnék erősebb lelkileg? Mit csináljak? Hol keressem a probléma okát?


2011. márc. 4. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

egy időben én is ilyen voltam, mert úgy éreztem célpont vagyok, és nem bíztam magamban...mostanra rájöttem, hogy nem szabad megadni a gúnyolódóknak azt az örömöt, hogy előttük sírsz. Ilyenkor visszaszóltam nekik valamit, ami abszolút nem volt durva, de mivel tőlem ilyet nem vártak kiakadtak..utána ,,eszembe jutott, hogy fontos dolgom van", és elmentem a vécébe sírni.

mivel ebből azt következtették ki, hogy erős vagyok idővel abbahagyták..már csak ritkán(napi 5-6 beszólást kapok) kezdenek ki velem, és kezdem megtanulni kezelni a helyzetet-magyarán-nevetek rajta, vagy figyelembe se veszem.


bocsi a kisregényért


12/L

2011. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!