Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hasznos-e az agykontroll...

Hasznos-e az agykontroll tanfolyam?

Figyelt kérdés
Érdekelne az ilyesmi, de nem tudom, megéri-e elmenni rá, azért kérdeném azoktól, akik voltak, mi a véleményük? megérte elmenni? változott valamit az életük? mit tanultak rajta? olyan dolgokat mondtak, amik pl interneten nem olvashatók? Reális-e a négy nap- 32 000 Ft ?
2009. febr. 23. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Azoknak akik feltétel nélkül hisznek benne, hasznos. Gondolkodj el azon hány emberéletet mentettek meg agykontrollal, hány kórházat építettek fel belőle, hány éhezőnek adtak enni ebből...
2009. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

32 EZER ft???

Költsd el inkább hasznosan.

Az agykontroll nem rossz - de ennyire nem is jó. Ha háromezret kérnének a tanfolyamért, még meggondolnám.

2009. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én személyesen nem voltam de ismerőseim kipróbálták és véleményük szerint mindenképp hasznos volt.Ők azt tanulták hogy hogyan kezeljenek bizonyos stressz helyzeteket.De nem 32000Ft volt.Olcsobb volt,de a pontos árát nem tudom.
2009. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, a "hivatalos " oldalán ezt írja, az biztos másféle klub volt, ezek meg hogy megszerezték ezt a webcímet rögtön felnégyszerezték egy csöppet az árát..:)
2009. febr. 23. 13:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jót írtak szerintem a többiek, aki hiszi, annak jó, de sok érte a pénz, miért nem veszed meg a könyvet?? nagyon jó, nekem megvan. és aki okos, az autodidakta módon abból is megtanulhatja.Hajrá.
2009. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a kérdés. Hogy egy könyvvel egyenlő, vagy több annál, hamár..? nah jó..
2009. febr. 23. 19:34
 7/16 anonim válasza:
ez nem a jobbagyflétekés rajzolás-os tanfolyam?...
2009. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Van benne az is, de nem a fő célja
2009. febr. 24. 21:09
 9/16 anonim válasza:
25%
Hát volt egy munkatársam az is agykontrolozott lement alfába csak aztán nem birt vissza jönni belőle és a pszichiátrián kötött ki.Azóta is kezelésekre jár.
2009. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Az előző kamu! Ilyen nincs! Nem kilépsz a testedből meg ilyenek, csak nagyon megnyugszol.


Kérdezőnek: Ha írsz egy privi e-mailt mindent elmondok, Én a gyerek agykontrollon voltam, apa a felnőttön, mind a kettőt el tom mesélni!


Sikerélményem: Apuval gyakoroltuk az analizálást. Ami abból áll, hogy megmondja az embr nevét, korát, városát/faluját és Én "kitalálom" mi a baja. Montam, hogy a gerincénél fáj a háta,és valami van a bal lábán a nagy ujjával. Másnap apa a munkatársával: -nem fáj a hátad? -Beletaláltál! már 3 hete. - És a lábadon a nagyujjad nem fáj? - Hát köszönöm, már nem, rátoltam a fűnyírót, de már szépen gyógyul. De Te ezt honnan tudod?

:) nagyon jól esett, hogy ennyire jól sikerült. PRÓBÁLD KI, 2-BŐL 2 EMBER EZT AJÁNLJA :) Komolyan: Nagyon, nagyon jó

+Tanároknak plusz 2 akreditált pont

+Doktoroknak plusz 40 akreditált pont


www.agykontroll.hu

2009. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!