Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hasznos-e az agykontroll...

Hasznos-e az agykontroll tanfolyam?

Figyelt kérdés
Érdekelne az ilyesmi, de nem tudom, megéri-e elmenni rá, azért kérdeném azoktól, akik voltak, mi a véleményük? megérte elmenni? változott valamit az életük? mit tanultak rajta? olyan dolgokat mondtak, amik pl interneten nem olvashatók? Reális-e a négy nap- 32 000 Ft ?
2009. febr. 23. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
elírtam, tanároknak 20 pont
2009. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, ha mesélnél róla :) írom a privit..
2009. febr. 27. 21:04
 13/16 anonim válasza:
41%
Nem kamu volt az előző hanem valóság.Előhozta belőle a skizofréniát bár lehet h öröklött hajlama is volt rá.
2009. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Jah én az egyetemen hallottam egy előadást az agykontrollról és tényleg van olyan aki skizofrén lesz tőle meg kezelésekre kell utána járni de valami olyasmit mondtak, hogy akkor lehet ilyen ha valaki félbehagyja a gyakorlatokat..szóval sztem érdemes átgondolni mielőtt belevágsz.
2009. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Lehet könyvből is tanulni agykontrollt és már sok-sok videó, cikk, könyv, fórum, stb. van a neten is.

Amiért jó a tanfolyam: a közösségi élmény varázsa, a hasonló érdeklődésű kedves "testvérek" jelenléte, mosolya, szavai szinte pótolhatatlanok. A hitet tartósabban erősíti mint bármilyen olvasott anyag. De ha nem tudsz eljutni rá, ezen ne rágódj, csak képzeld el, mintha ott lettél volna.

:-)

Sok sikert!

2010. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki szervezi és oktatja, nagyon is. Rengereget keres vele hiszékeny embereken.
2020. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!