Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elkezdjek foglalkozni az...

Elkezdjek foglalkozni az agykontrollal, vagy csak időpocséklás?

Figyelt kérdés
Nem tudom belevágjak-e. Az a baj, az egyik énem azt mondja "mi ez a szeretet-béke szarság? kit érdekel, úgyis egyszer élek.", a másik ennél valamivel bölcsebb, az érdeklődik a reinkarnáció, agykontroll iránt. (nem vagyok mentálisan beteg, csak nem tudom eldönteni, mit szeretnék).
2011. ápr. 3. 17:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
gyakran vannak egészségügyi problémáim, amivel az orvosok nem tudnak mit kezdeni, ilyenkor általában elönt a méreg, de már rájöttem, hogy akkor csak rosszabb lesz. a gondolatoknak tényleg nagy szerepük van, ezt már beláttam, de nem tudom jobban belemenjek e.
2011. ápr. 3. 17:27
 2/14 BlackSword ***** válasza:
0%

Ha az orvosok, akiket vagy 10 évig képeznek és nem tudnak veled mit kezdeni, akkor egy önjelölt sarlatán módszere miért lenne hatásos???

Eléggé irracionális maga az elképzelés is...

2011. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor az ellenkező válasz:

Csináld, próbáld ki, majd meglátod be jön-e.

Csináld és megtudod.

Az univerzum nem fekete-fehér.

2011. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy kipróbálást megér, de ne várj csodákat.


Én alapból szkeptikus vagyok, de elfogadom, hogy ezekben a dolgokban: agykontroll, reinkarnáció, jóslás, túlvilág stb. lehet valami.

Ki tudja? Nem lehet kijelenteni, hogy mind hazugság.


De nekem van ismerősöm, aki elkezdett foglalkozni meditálással, és hát...ne tudd meg...

Olyan most, mint aki nem komplett. Zavaros a tekintete, görcsösen mosolyog, kapkodóak a mozdulatai, egyszerűen Zavart!

És ez tuti, hogy a meditálás, bevonzás stb. miatt van, mert előtte teljesen normális volt.


Úgyhogy, szerintem óvatosan ezzel, ne higgy el minden szépet és jót, mert igenis egy kicsit be lehet kattanni ezekbe a dolgokba.

2011. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"mi ez a szeretet-béke szarság? kit érdekel, úgyis egyszer élek."

bocs, nem tudom, ki mondta ezt Neked, de nem sok köze van szeretet-béke dologhoz. Nem mindegy, hányszor élsz? A jelenlegi állapotodat kell helyre hoznod.

Aki azt hiszi, sarlatánság az egész, az egy baromi nagy képzavarban szenved.

Viszont, ha olyan betegségtudatod van, hogy nem hiszel abban, hogy gyógyulhatsz, vagy jobban is érezheted magad, akkor kár erőlködnöd, mert először a szemléleteden kell változtatnod.

Az agykontroll arra jó, hogy a képességeidet (tanulási, gondolkodási) fejleszd, gyógyítsd magad, kiegyensúlyozottabb, stresszmentesebb életet élhetsz.

Ha nem érted az agykontroll lényegét, akkor kár belekezdened. Ha megértetted, és úgy érzed, szükséged van a tudásra, a hasznára, akkor vedd megy az Agykontroll vagy a Gyógyíthatsz című könyvet, és ha még mindig tetszik, elmehetsz tanfolyamra is.

Én majd' 6 éve élek vele: tanulás, egy gyógyíthatatlan betegségből való gyógyulás, fejfájás, idegesség, álmosság ellen.

Tiéd a döntés.

2011. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ne próbáld ki. A szellemvilág két szinten mozog, van Isten királysága,és a sátáné.Az agykontrol az utobbikoz tartozik. Lehet hogy látszólag " a világosság angyalaként" mutatkozik be,de valójában egy báránybörbe bujt farkas.A biblia szerint embergyilkos.

Jézus a szabadító,inkább hozzá fordulj.

2011. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
egyáltalán nem időpocsékolás, és igen, várj csodát mert csodát hoz!
2011. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackSword ***** válasza:
0%

Utolsó!!!

Neked jogodban áll hallgatni, ügyvédet fogadni, aki jelen lehet a kihallgatásodon, amennyiben nincs pénzed erre akkor a hivatal kirendel egy védőt... Minden amit mondasz felhasználható ellened a tárgyalás folyamán... A vád felelőtlenségből elkövetett emberélet veszélyeztetés...

2011. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes kipróbálni, vagy ha mégse jön be akkor abbahagyod. ha van elég hited, és nyitott vagy az új dolgokra, akkor csak nyerhetsz vele.

egyébként az bizonyított tény, hogy a meditációnak nagyon sok pozitív hatása van. aki nem hiszi, járjon utánna.

2011. ápr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt mindenki tényleg ilyen buta, műveletlen, tanulatlan egysejtű? Hogy lehet az agykontroll-t összehasonlítani a jóslással? Az agykontroll tudományosan teljesen elfogadott dolog. Teljesen nyilvánvaló és logikus hogy önszuggesztiót alkalmazva hatalmas eredményeket érhetünk el a saját testünkkel kapcsolatban. Ez nem kérdés.


Az ezoterikus dolgokat én is marhaságnak tartom.

2011. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!