Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tudatos álmodást és a...

A tudatos álmodást és a testen kívüli utazást sok válassza el?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyha már a tudatos álmodás megy akkor a testen kívüli utazáshoz sok kell még? Ja és ezt egy kis plusznak:):

[link]


2011. ápr. 26. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát pedig ez igenis létezik.Általában a tudatos álmodás akkor van ha nem alszol mélyen és az agyad is már ébren van és tudsz gondolkozni,ezért tudod irányítani az álmodat.Főleg mikor már közeledik a reggel.

Ha mélyen alszol akkor nagyobb az esélye a testen kívüli utazásnak.Bár ez nem sok embernél fordul elő.De ismerek olyan embert akinél ez elő szokott fordulni.

2011. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen ezt én is így tapasztaltam a "tudatos álmodással" kapcsolatban. Testen kívüli utazásom még nem nagyon volt ezért érdekel ez a dolog, mert ki akarom azt is próbálni:)

2011. ápr. 26. 21:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is kiskoromban volt előszőr, hogy én irányítottam az álmomat. De én azóta szinte mindíg rájövök, hogy álmodom. Viszont korábban gyakran, mikor rájöttem, hogy álmodom, rögtön átalakult ijesztő rémálommá. Mostmár viszont tényleg én irányítok. Testből kilépés talán csak egyszer volt, de csak spontán. Háton feküdtem Fokozatosan ellazultam és bizsergést éreztem. Pont, ahogy a linken írták és ennek örülök (hogy van ilyen). Szerintem nem sok különbség van köztük. Az a baj, hogy néha nem tudom eldönteni, hogy álmodom, vagy hallucinálok. Sok sikert! :)
2011. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
igen! sok válassza<- el:D
2011. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a test elhagyással azért vigyázz azt olvastam egy könyvben hogy ha megzavarnak sokkot akár halált is okozhat.
2011. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha megzavarnak közben
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én ma megpróbáltam, meditáltam és erősen öszpontosítottam, éreztem h bizsereg a lábfejem és kézfejem, és azon kaptam magam hogy álom és éberség között vagyok, és akkor úgy éreztem mintha a gondolaTTAL tudnám mozgatni a zsibbadt testrészeim, viszont mindíg bejött valami gondolat az agyamba, és azsibbadás nem jött feljebb, tehát max a térdemig sikerült..ha ezt egyáltalán ilyen nagy jelentőséggel lehet felruházni:D
2011. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, a tudatos álmodással előbb utóbb át fogsz élni alvásparalízist is. Az elsőnél lehet, hogy halálra fogsz rémülni amiatt, hogy nem tudsz mozogni, és úgy fogod érezni, mintha lennének körülötted. Olyankor képzeld el azt, hogy kihúzod magad a homlokodon keresztül egy kötélbe kapaszkodva.
2012. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!