Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudtok hinni magatokban...

Hogyan tudtok hinni magatokban, a képességeitekben?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon ha megkérhetném, aki tud tanácsot adni nekem! Köszönöm
2011. máj. 3. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen képességekben?
2011. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mindent elérhettek, amit csak akartok, elképzeltetek. Erre gondoltam.
2011. máj. 3. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát önbizalomnak lenni kell hozzá, az tény. Amit nem könnyű fenntartani. És nagyon erős hitnek. Higyj magadban, a sorsodbn, Istenben. Ki minek nevezi.

Az agykontrollhoz értők azt mondják, hogy az agy nem tud különbséget tenni a valóság és a képzelet között, így vizuálni kell.(Döntés után) Hogy azt vonza be az életed, amit szeretnél.

De én sem értem tisztán, hiszen van olyan, amit nagyon akarunk, az nem jön össze. Mert ilyenkor tudni kell elengedni is.

Nekem a hit az ami igazán segít. Hogy minden ami történik az az én javamat szolgálja, még ha abban a pillanatban nem is így érzem. Ha gondolod, nézz be az "onismeret.hu"-ra. Sok jó cikket olvashatsz ott.

2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még csak próbálkozom.Ha szétnézek az ismerőseim közt,valójábban mindenki ott tart amit kitűzött maga elé..vagy épp sehol,mert nem voltak céljai.

Minden hozzáállás kérdése.Ha valamit nagyon szeretnél elérni ahoz nem kell csoda,csak akarat.

Az én célom,hogy egyszer remek tetováló leszek.Bár sokan ellenzik,de tudom,ha eléggé kitartó vagyok elérhetem azt amit szeretnék.

Ne foglalkozz másokkal és ha kitűzöl egy célt magad elé akkor tégy meg mindent,hogy megvalósítsd.

2011. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most olvastam el az Erő könyvet Rhoda Byrne-től.

Szerintem valahogyan így kell hinni magadban.

Szeretni kell azt a célt, amit kítűzöl magad elé, és tiszta szívből akarni.

Nem azért, mert jól hangzik, vagy más azt mondta neked, hogy ez neked megfelelő, vagy, mert ezt tanultad otthon.

Nem! Akkor tudsz hinni önmagadban, és a céljaidban, ha igazán szereted és szívből szeretnéd a céljaid beteljesedését.

2011. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:
Úgy, hogy előbb meggyőződöm a valóságról, és utána már nem hinni kell bennük, hanem ismerni őket. Tehát felmérem, hogy mik a képességeim és mik a gyenge oldalaim, és aszerint élek.
2011. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is kell önkritika, realitás érzék, cél, egy erős akarat, kitartás, pozitív hozzáállás.


Sült galamb nem létezik még a mozgás törvénye szerint sem. Igaz, hogy a pozitív hozzáállás a legfontosabb, de tenni kell mindenért. Minden lehetséges szemszögből meg kell vizsgálni az elérendő célt, rá kell jönni a megoldás módjára, de mindenekelőtt erősen átérezni, hogy sikerül, és akkor fog is sikerülni. Fő a pozitív gondolkodás.

2011. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!