Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha ti ilyenre igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ti ilyenre igent mondtok, mire számítotok magatokban?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú felhív titeket egyik estére mondván" nem lesz otthon más dvd-zünk iszogassunk egy jót"-naszóval és ti igent mondtok akkor:

azon filóztok az este előtt hogy melyik filmet lenne jó megnézni

vagy

igen valőszínűnek tartjátok hogy más van a háttérben és ennek tudatában készültök fel??


2011. szept. 17. 23:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hülye, tudom mit akar..
2011. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok hülye naiv kis csaj,így tudom,hogyha valaki ilyen átlátszó ürüggyel csal a lakására hogy DVD-ünk,akkor ott nem a DVD film a fontos..Kivéve akkor ha kiderül,hogy nem ketten hanem jóval többen leszünk,,Akkor egy dvd filmezéssel tarkított házibuli lesz..
2011. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, milyen kettonk kozt a viszony. Nyilvan egy szerelmi viszony nem fél ora alatt fog kialakulni hazon belul.:D:D

35N

2011. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmi viszony senkiben sem merült fel :D
2011. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Akkor nem ertem, mirol van szo...? 35N
2011. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Arról,hogy valószínű szexelni akar nem a Titanicot nézni:)
2011. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
szóval ha a lány nem hárít előre hogy"oké felmegyek de tisztázásképp akkor tényleg csak dvd pia meg duma" hanem csont nélkül bólint akkor nem kell arra számítanom hogy lerúg magáról programváltozás vagy programkiegészítés esetén?
2011. szept. 17. 23:43
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

A szexualis vágy a szerelmi viszony kovetkezmenye. Miert akarna olyan szexelni velem, akivel nincs kibontakozoban olyan viszony??...

Akkor megvalaszolom maskepp: ha barati viszony lenne kettonk kozt avval, aki felhiv, akkor a filmen gondolkodnék, és hogy milyen jo lesz egyutt hulyeskedni, es mit egyunk, es az alvas hogy/hol legyen. Ha szerelmi jelleg felé halado lenne a viszonyom az illetovel, akkor meg a felntieken kivul még arra is gondolnek, hogy de izgi, most kettesben lehet kettonk kozt ebben elorelepes.

35N

2011. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Nem, kivéve, ha iszonyú buta a lány, vagy naiv, vagy nem ismeri a férfiakat.

Az is fontos, hogy milyen viszony volt eddig közöttetek. Ha legjobb barátok voltatok, akkor könnyen lehet, hogy gazdagabb leszel egy rohadt nagy pofonnal, de azért feltételezem nem akarod a legjobb barátodat lefektetni :)

2011. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

35/N Mintha nem ebben a világban élnél :D

Manapság már nem csak azok szexelnek, akik között szerelem is van.

Én ezt alapvetően elítélem, de sok esetben nem. Szóval ha egyik félnek sincs partnere és előreláthatólag nem is lesz egy darabig, akkor megértem a dolgot.

2011. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!