Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha iskolában vizsgálat van és...

Ha iskolában vizsgálat van és az egyik lányt megmértek, és hangosan mondják, hogy mennyi kiló (kb80-85) akkor ti mit gondoltok magatokban?

Figyelt kérdés
Amire leginkább kíváncsi vagyok az, az ,hogy ti mire is gondoltok! Sajnáljátok, vagy lenézitek és nevettek. Csak azért mondom, mert én ettől nagyon félek!
2011. júl. 27. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a konkrét szám bármiféle reakciót kéne, hogy kiváltson, hiszen az adott lányt nem akkor látják először az osztálytársai, és ha túlsúlyosnak tartják, és ennek alapján gondolnak róla valamit, azt már rég megtették, egy számadat ezen nem fog semmit módosítani.


Ettől ne félj!

2011. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából ránézésre is jó közelítéssel meg lehet tippelni hogy ki mennyi kiló. Biztosan nem esik jól, hogy többek előtt hangosan mondják, de akkora meglepetést nem hinném hogy okozna bárkinek.
2011. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg nálunk emlékszem mindig volt aki kérte h ne úgy mondják h mindenki hallja:) de ne törődj ilyen csacsiságokkal, úgy vagy jó ahogy vagy:)
2011. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kössz hogy ilyen megértőek vagytok! én csak azért gondolkodok így, mert új suliba kerültem, és eléggé félénk vagyok! nagyon sok jó barátom lett,de mindig is éreztem hogy ha lenne egyilyen dolog akkor nevetnének!
2011. júl. 28. 00:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Am, sztem nem is szólnának hozzém fiúksem, mert minidg uncsitesómat veszik észre csak, mintha én ott sem lennék, ez már olyan rossz érzés :(
2011. júl. 28. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy le fogtok pontozni,de én most elmondom a véleményem:

Azt gondolnám,hogy miért nem képes tenni ez ellen? Előítéletes vagyok,de lustának bélyegezném. Ha nekem volt annyi akaraterőm,hogy lefogyjak 5-6 kilót akkor ő miért nem tud elindulni ezen az úton? Jó,több súlyfelesleged van,de valószínűleg tettél érte...

Igaz,hogy én ismerek olyan embereket akik örökölt dolog miatt,gyerekkori betegség következményeként lettek túlsúlyosak és ezért nehezebben fogynak de ez azokat az embereket akik csak felületesen ismerik őket ez nem érdekli!

Az,hogy az unokatesód népszerűbb mint te nem feltétlenül a kilóidon múlik,a szerelmet ilyen súllyal is meg fogod találni,de ez akkor sem egészséges. Én változatnék.

Amúgy milyen magas vagy?

14/L

2011. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem megoldás, de én 13 évesen 70-75 kg környékén voltam (162 cm-hez), és mikor orvosi vizsgálat volt (1 évvel előtte 63 kg voltam, és azért is el kezdett velem szívózni az iskolaorvos, hogy miket, mennyit eszek, fogyjak le 10 kg-ot, stb...), szóval egyszerűen mikor erre került sor, én közöltem, hogy nem állok rá, ránézésre lehet elképzelésük, a pontos értéket meg elég, ha én tudom, és nem álltam rá a mérlegre. Nem tetszett, de erőszakkal nem rakhatnak rá, én megmondtam, nem szeretném, ha ez téma lenne.

(Azóta eltelt pár év, jelenleg 165/67, túl egy szülésen, úgy érzem a 13 éves értékhez viszonyítva mindenképp jobb a helyzet...)

23L

2011. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!