Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzak be a vonzás...

Hogyan vonzzak be a vonzás törvényével egy lottó főnyereményt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 22:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Olvastam ezt a cikket, tök lohikus és hiteles, én is szkeptikus és realista vagyok minden ilyesmivel kapcsolatban, DE!!! Nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy ha valami foglalkoztat, az megjelnik az életemben, és amikor egy-két hétig direkt figyelek a gondolataimra, szerencsés módon jönnek a jó dolgok. Hiába hihetetlen létezik valami. Déja-vu érzésben sem hittem, amíg egyszer át nem éltem, de úgy, h meg sem tudtam mukkanni. A jóslásban sem hittem, de számtalqn felnőtt nő mondta már, (mindenki, aki csak járt jósnál) hogy amit jśoltak neki, az van most, pl. gyerekek száma, rérje szakmája, stb. Most már nem kételkedek a Titok valamilyen formájának létezésében.
2011. jún. 24. 14:38
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Hangsúlyozom, ez egy egyszerű New Age kitaláció semmi több, bármennyire is állítják a kvantumfizikából egyáltalán nem következik a vonzás törvénye, ezt később látni fogjuk.


Tehát parasztvakítás az egész.

2011. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

és a vonzás törvényével be lehet vonzani a megmenekülést a vonat elől, ahol a sínekhez vagy kötözve...

de! ha ez sikerült, akkor a lottó is biztos sikerülni fog.

gondolom a titok szerzője épp a sok pénzt akarta bevonzani, mikor kiadta a könyvet. :) és sikerült is neki!

2011. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

mark86 maradj a súlyzóknál, vagy egy ép porikád nem marad.

A 70-es IQ az 70 IQ, attól nagyon szép mellizmokat lehet eregetni.

2011. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

mark86


:DDDD

2011. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

kérdező: A komment megírásának időpontja: 06-24 14:38


amire sokat gondolsz...én egy bizonyos dologra már 13 éve gondolok, nagyjából szünet nélkül...de még csak a közelében se voltam...persze előjön néha, de soha nem élőben...nem vonzom be, és erre nem elég magyarázat a nem hiszek benne, mert 13 év egyhuzamban minden nemhitet felülír...

2011. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mesének tartom az ilyen "elméleteket", de írhatnám paraszthülyítésnek is... a lényeg, hogy az ilyen áltudományos zagyvaságokkal milliókat keres rengeteg író, ilyen az ezotéria, a da-vinchi kód, a titok, a templomosok titkai, meg sorolhatnám még a témákat.. az élet nem ennyire egyszerű hogy beképzelsz magadnak valamit aztán a sült galamb a szádba repül.. véletlenek persze vannak, erre igencsak felül minden könyvíró, ha már egyáltalán valós helyzeteket hoznak fel példának, nem kitaláltakat (ami nem valószínűtlen).. egy szó mint száz, az élet nem ilyen mesebeli világ ahol elég vágyakozni, itt dolgozni is kell az álmokért!
2011. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A vonzás törvény nem abból áll, hogy meditálsz és megkapod. Egyik könyv sem mondja ezt, amelyik a témával foglalkozik. Ez nem jelent 100%-os megoldást. Tenni kell az álmaidért, de nem fájdalmas küzdelmekbe kerül, mert a vonzás segít. Nagyjából ezt írja minden könyv, cikk :D csak sokan nem tudják >.<
2012. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!