Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Asztrál látás? Vagy mi lehet...

Asztrál látás? Vagy mi lehet ez? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval semmi szándékos lazulás nincs, fekvési pozíciótól függetlenül történik meg néha. Tudom hogy a szemeim be vannak csukva mindkettő, mégis látom a fizikai teret amerre éppen áll a fejem. Magyarul mintha átlátnék a szemhéjamon. Másik meg ha oldalra vok fordulva akk is történik hasonló, de itt már olyan, hogy mintha zoomolna a látásom az ágy támlája felé, úgy lassan repülne kifele egy picit. Van hogy teljesen sötét, de az alakok megvannak, vagyis ki tudom venni a korlátokat, tehát ágy szemcsés/pöttyös támlája, felette egy üres tér, ez a fehér fal persze. Pár hónapja amúgy tapasztaltam asztrál síkba való átmenetet, de az komolyabb volt, akkor volt zsibbadás is, fejben való zúgás, meg 1x kevert élményem is volt. (20/F)
2011. júl. 10. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Bebaszcsi?
2011. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ, amúgy mindegyik alkalommal józan voltam.
2011. júl. 10. 14:14
 3/10 anonim válasza:
Szerintem inkább pszichiátercsi....
2011. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerinted mért írtam az ezotériába? Olyan személyek válaszát várnám akiket komolyan érdekel a dolog, vagy tapasztaltak hasonlót.
2011. júl. 12. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem asztrál látás, vagyis legalábbis az amikor csak alakot látsz. Egyszerű a tesz: rajzolj egy nagyon sötét fekete pontot egy lapra, majd nézd sokáig, kb fél-egy percig. Próbálj a lehető legkevesebbet pislogni, és érdemes minél világosabb helyen csinálni. Ha megvolt a nézés akkor csukd be a szemed. Elméletileg látni fogod a pontot, akár merre nézel.
2011. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondolsz, de ez nem az. :) Igen van az úgy, hogy sokáig fókuszálsz valamire, aztán ha nem is arra nézel, akkor üresben pislogsz és látod, de ez valami más volt.
2011. júl. 30. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem kizárt hogy asztrál látás, és ez valahogy tetszik kipróbálnám milyen lehet :) durva dolog. és amugy tistán minden részletet látsz ? és mióta vannak ilyenek ?
2011. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*tisztán
2011. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19 éves korom óta kezdődött. Először asszem alvásparalízis volt, de nagyon megijedtem, persze akkor sem tudtam biztosan, hogy a szemhéjamon látok-e keresztül színesben, vagy pedig nyitott szemmel, csak azt tom, hogy fejben erős zúgás, nyomás, tisztára zsibbadt voltam, semmimet sem tudtam mozgatni, tán csak a szememet, és a tüdőm lélegzett reflex szerűen. Nagyon megijedtem, már úgy voltam vele, hogy kiáltok egyet a szülőknek, mert azt hittem megbénultam teljesen nyaktól lefelé, de még hangot sem tudtam kiadni. Vagyis észnél voltam, csak a fizikai testem nem volt már az :D Aztán volt egy ilyen is, most nem írom le inkább olvasd el itt ezt is én nyitottam régebben, ha minden igaz kevert élmény:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1620983-..


viszont újabban nem tudom szándékosan előidézni valamiért, pedig szeretném.

2011. aug. 6. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én nem értek az ilyen dolgokhoz, de különleges dolog az biztos. örülnék ha én ilyenekre képes lennék :D sztem ne agyalj sokat rajta meg ne idegeld magad ezen aztán akaratlanul visszajöhet.
2011. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!