Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Figyelt kérdés

Előszőr is aki nem hisz benne vagy esetleg nem hisz nekem azt meg kérem hogy ne tartson hülyének és normális kommentet irjon ! előre is kőszőnőm !

Már egy jó 2 hónapja kezdődőtt a dolog még hozzá pedig mondok konkrétumokat !

-Elromlott az éjjeli lámpám és gondoltam a kapcsoloval lehet probléma hát szét is szedtem ,de sajna már ősze rakni nem tudtam mert olyan apró csavarok voltak hogy egyszerűen nem volt érzékem és türelmem hozzá!!igy hát fogtam és levágtam a kapcsolot és őszze kőtőtem direktre !

a lényeg a lényeg el mentem szig.szalagért és el kezdtem szigetelni és csak ugy beugrott az a dolog hogy apám hamarosan be nyitt az ajtomon és nézni fog !4meg jol le baszni !!hát mit ad isten 10 mp mulva igy is lett !!!

a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni


2010. jún. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:
Második.:Le vittem a szobámba egy almát és oda raktam az ágyam melleti kis szekrényre ! ezután fogtam magam ki mentem és az alma ott maradt !el mentem a szűleim szobájába tv-t nézni és egy picit el szunditottam !és amikor fel keltem az villant be hogy a hugom eszi az almát!mindjárt le is mentem a szobámba és a hugom már jol lakottan az alma csutkát a kukába dobta!tiszta ideg voltam !!!
2010. jún. 21. 19:09
 2/76 anonim ***** válasza:
100%
..vagy csak ismered a hugodat meg apudat.
2010. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
harmadik.:kollégiumba tőrtént az eset ! emeletes ágyak voltak és én aludtam alul ,haverom meg a felső ágyon!tudni illik azért hogy az ágyak nem voltak lerőgzitve csavarral mert épp festettűk a vasat és a végén lusták voltunk az ágyat viszza csavarozni te hát csak rá volt rakva a sinre!takarodót fujtak és mi villany oltottunk !egy jó 10 perc mulva a sőtét szobában merengve be ugrott a kép hogy a haverom rám fog szakadni ágyastol !és eskűszőm nektek hogy el kezdett főnt mocorogni az ágy le csúszott és durr ,,rám esett !!és esküszőm éreztem hogy ez lesz !!
2010. jún. 21. 19:16
 4/76 anonim ***** válasza:
78%

Ez érdekes, nekem is szoktak ilyenek lenni, meg én általában megérzek dolgokat. Hétvégén voltam egy esküvőn, és a csokordobásnál végignéztem a többi csajon, és úgy éreztem az egyiknél, hogy ő kapja el, láttam is szemeim előtt ahogy ugrik érte, mondtam többieknek, hogy meglátják igazam lesz, és ő kapta el! :)

Mondjuk én általában a rossz dolgokat szoktam leginkább megérezni.

2010. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
92%
csak megérzés.. és történt már olyan veled hogy amire gondoltál és nemtörtént meg ..?
2010. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
volt már olyan hogy gondoltam vmire és nem tőrtént meg de az nem is olyan érzés volt !! ezeket amit meséltem csak ugy spontán jőttek és valora vált !!
2010. jún. 21. 19:29
 7/76 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy elnézlek téged,te azt várod,hogy valaki "felfedezze" a "tehetséged".Elég szánalmas vagy ha ilyenekben gondolkozol és még azt várod,hogy valaki istenítsen.Szerintem a realitás nem a te világod,de talán a gondolkozás sem,elég csak a helyesírásodat nézni..........
2010. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
volt már olyan is hogy az unoka őcsémet kérdeztem szombat délután hogy nem e jőn át hozzánk és este el megyünk vala hova buliba! ő azt á nem mert nem akar se hova se menni ,mondtam neki jol van akkor én se megyek se hova ! este meg el kapott az érzés és csak az volt bennem hogy az őcsém még is csak el ment buliba én meg otthon rohadok!ez igy is lett mivel reggel ért oda hozzánk hogy ki pihenje az éjszaka fáradalmait !!!
2010. jún. 21. 19:42
 9/76 A kérdező kommentje:

19:39 nek !!!! foglalkozz a saját helyes irási hibáiddal mert az neked is van elég ! amugy meg ha nem tetszik a rendszer akkor más hol kattintgass de ne ezen az oldalon!nem akarom magam isteniteni monkey.. eledel !!mindenki normális választ ad ,te meg itt ki tűnsz a tőmegből !!

a tőbbieknek kőszőnőm a bizalmat !!

2010. jún. 21. 19:49
 10/76 anonim ***** válasza:
82%
a 19:39-nek van igaza, és tényleg legalább a "köszönöm" szót jól le kellene tudni írni!
2010. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!