Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Látás javítása agykontrollal....

Látás javítása agykontrollal. Te hogyan csinálnád?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti hogyan javítanátok látásotokat agykontrollal. Valakinek sikerült eredményt elérnie? Mennyi idő alatt? Előre is köszönöm!
2010. szept. 26. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%

SZia!:)


A szemtorna sokkal jobb;)

2010. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
82%

Pl. mondd magadban, hogy "valahányszor lecsukódik és kinyílik a szemhéjam, kicsivel javul/tisztul/élesedik a látásom."


Minden relaxációs visszajövetelnél is erősítsd meg, hogy 5-höz érve a látásod javul.


Elképzelhetsz szemorvosi vizsgálatot, ahol csodálkozva állapítják meg a javulás tényét és mértékét.

2010. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Bár én nem vagyok agykontrolos, de hasonló módszert alkalmazok.

A látással kapcsban pozitív dolgokra gondolok. Pl. jól látok. Valójában jobban látok mint azt most tapasztalom. Napról-napra jobban fogok látni...Ezeken kívül elkébzelem a szemgolyómat, és a szemgödröt. A szemgödröt és a szemgolyóm hátulját ki szoktam takarítani a sok váladéktól, ami valóban van, és zavar. A szememet pedig üvegtisztára szoktam pucolni. Mintha pl. egy ablaktisztítót spriccelnék rá, és alaposan letörlöm. Közben látom, hogy egyre tisztább, a homály egyre vékonyabban van rajta.

Ezt néhány éve csináltam először. Akkor javult is a látásom arra az időre.

Most kb egy hete kezdtem újra, ismét javulgat.

Hozzá kell tennem, hogy mindkét alkalommmal kapcsolódik hozzá egy gyakorlati segítség. Akkoriban aztszem műkönnyet kaptam, most pedig miután elkezdtem újra a pozitív gondolatokat, eszembe jutott, hogy régebben mit ajánlott a szemorvosom.

Nem hiszem hogy véletlen lenne, hogy épp most jutott eszembe.

Nem tudom, hogy végül a pozitív gondolatoksegítenek, vagy a pozitív gondolatok segítettek eszembe juttatni, hogy mi segíthet, de minden esetre a tanulság: csak bízz a jobbban, csak arra gondolj, és be is fog következni. Megjön a segítség valahonnan.:)

2010. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Mindhárom hasznos volt, s alkalmazni fogom!


Kedves utolsó hozzászóló:

"eszembe jutott, hogy régebben mit ajánlott a szemorvosom"

Megírnád, hogy mit ajánlott?


Természetesn várom még a válaszokat, főleg ha van valakinek gyakorlati tapasztalata kérem ossza meg.

2010. szept. 26. 20:28
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Az agykontroll ennek az egész elmével játszadozó dolognak csak az eleje. Engem is nagyon érdekeltek az ehhez hasonló dolgok és sokat keresgéltem a neten. Sajnos inkább csak angolul lehet találkozni használható és ingyenes információkkal. A lényeg, hogy ennek sokkal jobb módszere a(z) (ön)hipnózis. Keress rá a google-ben, de ha tudsz angolul akkor adhatok linket is.

Ám mért akarod javítani a látásod? Ha nincs vele baj akkor nem kell beleavatkozni, de ha muszáj akkor nem elég 5-től egyik visszaszámolni aztán elmondani 10-szer, hogy jó a szemem...a lényege, hogy higgy abban amit csinálsz és akkor menni fog ;)

15 fiú vagyok

2010. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szívesen venném azokat a linkeket!

Önhipnózisról korábban már olvastam. Érdekel a téma!

(Egyébként az agykontroll is egyfajta önhipnózisnak tartom!)

Sajnos elég rossz a látásom. Rövidlátó vagyok gyermekkorom óta, s nem 1-2 dioptriás.

Köszi!

2010. szept. 26. 20:52
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
OK. És pontosan mire gondoltál? Online Könyvre? Hanganyagra? Videóra? Általános Info? Mert konkrétan szemre lehetetlen ingyenes és magyar videót vagy hanganyagot találni :s És jöhetne angolul is? Ha videót/hangnyagot szeretnél akkor férfi vagy nő 'vezessen' végig? És mindenképpen ingyen ugye? Most, hogy jobban belegondolok elég bonyolult, de azért majd próbálok pont erre rákeresni! Olvastam is 2 könyvet erről és magam is próbálhatnék tanácsot' adni ha az jó...
2010. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Pl: amikor elképzelsz valamit, az agykontrollban úgy tanítják, hogy egy fekete táblát kell virtualizálni és majd arra kell képzelni képeket, számokat. Szerintem ez teljesen felesleges és kényelmetlen, legalább is nekem. Engedd el magad és ne erőlködj, ha nem sikerül akkor se aggódj rajta csak lépj tovább. Ha engeded csak úgy 'folyni' a képet és nézni nem elképzelni ami nekem már sikerült sokkal jobb lesz.

Akkor a relaxáció/önhipnózis mélysége:

Ugye van, hogy ébren vagy aztán van, hogy lazítasz. De ezután ha tovább tudsz lépni akkor elérsz egy olyan állapotot, ami hihetetlen jó érzés! Én nekem olyan volt mintha Nyugodt víztükör lennénk aztán egyszer csak mintha valaki egy kavicsot dobott volna a vízbe elkezdtem balra-jobbra "hullámozni" vagy mi =D és marha jó volt.Később kíváncsiságból kipróbáltam, egy extrém képet:) miszerint egy cápa nyitott szájjal rohamozik felém a tengerben.Na akkor aztán nagyon befo$tam!

Megpróbálom leírni, hogy amikor kicsit tapasztaltabb voltam, hogy érhettem el ezt az állapotot tudatosan.:

Szóval lefeküdtem az ágyamba betakartam magam és még előtte lekapcsoltam a villanyt, néha tornáztam is 1-2 percet. Aztán vettem néhány mély levegőt és ellazítottam magam. Ezután a lábujjaimtól Elkezdtem felfele haladni miközben ellazítottam mindent. Ezt nagyon részletesen csináltam - Olvastam/csináltam hátmasszást és talpmasszást és onnan megmaradt néhány ilyen zóna amit ha masszírozok annak a szervnek fog jót tenni, na és ezekre külön kitértem-Mire elértem a csípőmet addigra már ebben az állapotban voltam! Akkor még maradt elég sok részem és ez csak egy technika volt. Nekem ez működött és működik és nagyon jó az a vibrálás az egész testedben meg fejedben. Ha majd az előzőre válaszolsz akkor keresek egy-két linket ha találok. Azt nem tudom, hogy mondjuk egy felnőtt nő ezt, hogy éli meg, én még csak pici 15éves fiú vagyok, de szerintem ennek működni kéne!

A lényeg, hogy ne erőlködj, ha tervezel is akkor ne tartsd magad hozzá túl szorosan, improvizálj és használd a fantáziád. Ha ezek megvannak akkor kezdhetsz gondolkodni azon, hogy hogyan javítsd a látásod ;)

Remélem segítettem - Jó szórakozást!

2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia pici 15éves fiú:)

Néha nekem is sikerül eljutni ahhoz a kellemes, neked hullámzó érzéshez. én úgy szoktam érezni olyankor, mintha zuhannék bele az ágyba. Úgy ahogy vagyok, hanyatt fekve. Valóban nagyon kellemes érzés. Csak az a baj, hogy inkább olyankor szokott lenni, mikor nagyon fáradt vagyok, és ilyenkor nem is merek elkezdeni "koncentrálni akár merre is", mert félek hogy kiesek abból az állapotból.:)

2010. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem valami nagy durranás amit a doki ajánlott:) Legalábbis hangzásra. De hatásra igen. Fekete áfonya. Én dzsemben eszem, de van aszalt is.
2010. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!