Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mért van az? Ha látok valakit...

Mért van az? Ha látok valakit az utcán messziről, és azt hiszem, hogy az egyik ismerősöm, de amikor közelebb jött, akkor már látom hogy nem is az, pár perc múlva megjelenik az az ismerősöm. Ez már rengetegszer előfordúlt velem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 23:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha ennyit tudsz felelni rá,akkor nem sok az iq szinted.
2011. júl. 14. 23:43
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

> Mért van az?

Nem tudjuk. De ettől még nem kell elhinned az áltudományos válaszokat.


> Ha ennyit tudsz felelni rá,akkor nem sok az iq szinted.

Neked sem lehet sok, hiszen az ezo-izé kategóriában irogatsz...

2011. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Te sosem kérdezel?
2011. júl. 14. 23:52
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kérdezget, csak mielőtt kérdezne átgondolja a kérdsét és ha ehhez hasonlóan értelmetlen akkor inkább fel sem teszi.
2011. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagyok benne, hogy különleges erők mozognak benned. Ez nem vall egy átlagos emberre. Szerintem épp nyílik a harmadik szemed, csak még csipás. Ez tuti.
2011. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nekem 3szemem van,de neked úgy látom egy se,ráadásúl analfabéta is vagy,mert nem olvastad el hogy normális válaszokat kellene adni.Ha csak ennyit tudsz,akkor megértem.Nem süllyedek melléd.
2011. júl. 15. 14:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly :D ? Egy ilyen egyszerű és hülye kérdésre hogy vársz normális választ? Ha már sokszor előfordult veled, amit leírsz, mit nem értesz rajta? Ami meg a másik, minek akarod érteni, meg az agyad keretei közé szorítani? Ha már így rá vagy kattanva az anyagi világon túlmutató jelenségekre, akkor ne azzal az idegköteggel próbáld felfogni, ami a fejedben van. Azt hiszed az választ fog adni neked? Egyáltalán minek akarsz választ? Ésszel akarod felfogni, hogy nincs távolság, múló idő, meg másik ember, vagy épp te? Azt, amit "csinálsz", hívhatod telepátiának, vagy megérzésnek. Mi ebben a nagy kunszt? A látszólagos fizikai törvények mögött uralkodó szabályszerűségekbe nyertél egy pirinyó bevillanást. Már ha vannak egyáltalán szabályszerűségek. Abba, hogy a tér és az idő szerkezete nem úgy működik, mint ahogyan az nekünk kinéz. De ha ennyire hülledezel egy ilyen apróságon, meg se éri elmagyarázni a lényeget. Nem az a nagy kunszt, hogy érzéleled valakinek a jelenlétét előre. Ha tényleg tudatos lennél, fel se tételeznéd, hogy te vagy a másik egyáltalán létezik.
2011. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké!Igazad van.Tetszett ez a válasz.Csak a legelső válasz "cirkuszos"na nem kellett volna így válaszolni.Vannak még fúrcsa kérdések,az enyémen kívül is.Mindegy.Azért köszi.
2011. júl. 15. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű. Vonzás torvénye, más nevén a titok. Rá gondoltál ha csak egy pillanatra is és bevonzottad az életedbe. http://www.youtube.com/watch?v=qojU-s6AXHs
2011. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ez egyértelmű. Vonzás torvénye, más nevén a titok. Rá gondoltál ha csak egy pillanatra is és bevonzottad az életedbe." ... Hmm, ez felettébb érdekes... Szóval te azt mondod, hogy akkora energiád van, hogy ha egyetlen billanattra gondolsz valakire, vagy valamire, azt bevonzod az életedbe? Ekkora Isten lennél? Hmm, érdekes. Van már jachtod, villád, 15 nőd? Mert azokra is gondoltál szerintem már párszor. Vagy esetleg AIDSed, rákod, szifiliszed meg ínysorvadásod? Mert szerintem az is beugrott már néhányszor. Vagy netán sikerült megátkoznod valakit, akire azt mondtad, rohadj meg??? Azt hiszed, csak mert megnéztél egy kommerc, amerikai fost, ami semmi olyat nem árul el, amit ne tudnál, már minden az alapján működik? Azon kívül, hogy a Titokról van benne szó, elmond bármit is a Titokról, úgy igazán? A buddhista szerzetesek egész életükön keresztül gyakorolják, hogy fókuszálják a figyelmüket egyetlen tárgyra. Azt hiszed, egy videó megváltoztatja az életedet? Ez nem divat, hanem életforma. Ahelyett, hogy megmondanád a tutit, inkább feltehetnéd a kérdést, valóban így van-e. Ha csak így rávágod a választ, mást nem jelent, mint hogy jól bekajálta az egód az egészet, és semmivel sem tudtál meg többet magadról. Csak egy képességedre derült fény, amiről azt se tudod, hogyan működik, és mit hoz magával. Ahol ezek az erők dolgoznak, nem a gravitáció meg akció reakció hat. Nem kell belemászni olyan ismeretlen területű dolgokba, amikről semmit se tudsz. És főleg ne ajánld másnak, mivel ettől csak a májad fog hízni, és semmit se segítesz neki. Esetleg pumpálod az egódat, hogy mekkora tudatú és emberi tömegen átlátó megtért lélek vagy.
2011. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!